-8%

Мужской клатч кошелек Jeep барсетка, модный портмоне эко кожа Джип Рыжий
590 ₴
545 ₴
- В наличии
- Код: 1264Р
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Класичний чоловічий клатч гаманець Jeep, модний портмоне екошкіра Джип
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 2 см;
Закривається на блискавку
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeep |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 210 мм |
| Застежка | Молния |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Мужской |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клатч |
| Толщина | 25 мм |
| Цвет | Рыжий |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴









