-10%

Модная маленькая женская сумочка клатч, мини сумка стеганная сумка-клатч женский Кофейный
650 ₴
587 ₴
- В наличии
- Код: 1634К
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модна маленька жіноча сумочка клатч, мінісумка стьобана сумка-клатч жіночий
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Довжина: 20 см;
Висота: 13 см;
Ширина: 7 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 200 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Магнит |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Кофейный |
Информация для заказа
- Цена: 587 ₴




