
Мінімийка Karcher K 7 Premium Smart Control (1.317-243.0) ( 20951 )
33 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.317-243.0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки модулю Bluetooth-мийка високого тиску K 7 Premium Smart Control легко зв'язується зі смартфоном, на якому встановлено програму Karcher Home&Garden з мобільним помічником для власника апарата, що повідомляє безліч рекомендацій щодо його оптимальному настроюванню для виконання різноманітних прибиральних робіт. Застосунок виконує й інші корисні функції: він містить інструкції зі збирання та технічного обслуговування апарата, а також забезпечує зв'язок із сервісним порталом Karcher. Для усунення стійких забруднень в апараті передбачений режим підвищеної продуктивності Boost. Пістолет G 180 Q Smart Control з РК-дисплеєм і струменева трубка Multi «3 в 1» забезпечують користувачеві максимальний контроль: настроювання тиску виробляються безпосередньо на пістолеті або передаються в нього зі смартфона за допомогою мобільного помічника. Водночас РК-дисплей інформує про те, який режим обраний у поточний момент і чи можлива активація режиму Boost. Іншими елементами обладнання є барабан для шланга, який полегшує виконання робіт, система подавання засобу для чищення Plug` Clean, високоякісна алюмінієва телескопічна ручка та тримачі для приладдя, що дають змогу завжди мати їх наготове.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 180 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 459 x 330 x 666 мм |
| Грязевая фреза | Нет |
| Давление | 161 - 190 бар |
| Длина шланга | 10 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Регулятор давления | Да |
| Состояние | Новое |
| Стандартная насадка | Да |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 33 479 ₴









