Потужні параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю й навіть автомобілів великих розмірів. Для ефективного та ретельного очищення різних поверхонь до комплекту постачання входять струменева трубка Vario Power, що дає змогу регулювати тиск простим поворотом вістря та фрезу для бруду. Фреза для бруду формує обертову точкову струмінь, видаляє надстійкі забруднення з поверхонь. Вбудований фільтр для води оберігає насос від часток бруду. Усе приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі.
Продовження терміну гарантійного обслуговування
Під час реєстрації апарата, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 180 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 946 х 369 x 355 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Давление | 161 - 190 бар |
| Длина шланга | 10 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Состояние | Новое |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 29 759 ₴






