
Смартфон Doogee Fire 3 Pro 4/128 GB Orange ( 25586 )
9 547 ₴
- В наличии
- Код: Fire 3 Pro 4/128 Orange
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DOOGEE Fire 3 Pro поєднує витривалість, захист і сучасні технології, що робить його надійним партнером як у місті, так і в далеких поїздках або під час роботи в екстремальних умовах. Корпус виготовлений із посилених матеріалів, а всі роз'єми мають герметичні гумові заглушки, що повністю захищають від потрапляння пилу та бризок. Смартфон має сертифікацію IP68, IP69K і MIL-STD-810H, що гарантує його стійкість до вологи, пилу, ударів і перепадів температур. Це ідеальний вибір для тих, хто працює на відкритому повітрі або подорожують у складних умовах, адже легко витримує виклики довкілля.
Міцний 5,5-дюймовий IPS дисплей із роздільною здатністю 1440х720 і частотою оновлення 60 Гц забезпечує чітке, яскраве та контрастне зображення навіть під прямими сонячними променями. Захист від подряпин робить його надійним вибором для використання в польових та екстремальних умовах.
Смартфон обладнаний потужним процесором Unisoc T7200 і підтримує до 16 ГБ оперативної пам'яті (4 ГБ до 12 ГБ віртуальної) для швидкої та стабільної роботи в багатозадачному режимі. Вбудоване сховище можна розширити картою пам'яті до 2 ТБ, чого досить для зберігання документів, фото, відео та програм.
Основна камера 16 МП з AI-оптимізацією робить чіткі та деталізовані фото, а фронтальна 8 МП — ідеальна для селфі та відеозв'язку. Підтримуються режими HDR і захист від бризок, щоб знімати в будь-яких умовах.
Вбудований Gemini AI допоможе в повсякденних і робочих завданнях: від планування зустрічей і пошуку інформації до розв'язання технічних питань. Асистент адаптується під ваш стиль спілкування і швидко знаходить потрібні рішення.
Ємнісний акумулятор на 8350 мА·год забезпечує до 61 дня в режимі очікування й до 41 години відтворення відео. Підтримка швидкого заряджання 18 Вт дає змогу швидко відновити заряд, а функція OTG Reverse Charging перетворює смартфон на павербанк для живлення інших пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Алюминий+пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 290 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T7200 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Габариты (ВхШхГ) | 162.5x77.4x17.8 мм |
| Диагональ экрана | 5.5" |
| Емкость аккумулятора | 7000 - 8999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Цвет | черно-оранжевый |
| Комбинированный слот | Да |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Поддержка SD/TF-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1440x720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Doogee Fire 3 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | более 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 6 - 12 МП |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 547 ₴









