
Смартфон Doogee Fire 7 4/256 GB Grey ( 20309 )
15 871 ₴
- В наличии
- Код: Fire 7 4/256 Grey
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надшвидке з'єднання 5G
DOOGEE FirE7 підтримує новітню мережу 5G, забезпечуючи блискавично швидке завантаження і вивантаження, порівнюючи з 4G. Завдяки меншій затримці та стабільнішому з'єднанню, цей Android-телефон забезпечує плавніші відеовиклики, онлайн-ігри без затримок і миттєве завантаження програм. Чи то для роботи, чи то розваг, цей Android-смартфон 5G дасть змогу вам залишатися на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці.
Супербатарея 13000 мА·год і швидке заряджання 18 Вт
DOOGEE Fire7 довше працюватиме з цим розблокованим Android-смартфоном, обладнаним провідним в зоні супербатарей місткістю 13000 мА·год. Незалежно від того, подорожуєте, граєте, переглядаєте потокове відео або працюєте на вулиці, цей Android-телефон забезпечує кілька днів роботи на одному заряді — не потрібно турбуватися про те, що заряд закінчиться. Обладнаний швидким заряджанням 18 Вт, мобільний телефон швидко відновлює енергію, так що ви можете знову насолоджуватися своїми застосунками, відео та дзвінками без тривалого очікування. Цей Android-смартфон ідеально підходить для активних користувачів, які потребують надійності, призначених для витривалості та ефективності.
6,6-дюймовий HD+ 90Hz IPS дисплей із захопливою технологією
DOOGEE Fire7 насолоджується надзвичайно плавним і яскравим зображенням завдяки 6,6-дюймовому HD+ IPS-дисплею цього розблокованого Android-смартфона. Завдяки частоті оновлення 90 Гц кожен рух пальцем, прокручування й ігрова дія відчуваються неймовірно плавними, зменшуючи розмиття руху та забезпечуючи чудове візуальне враження, порівнюючи зі стандартними мобільними телефонами. Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду та яскраві кольори, ідеальні для перегляду фільмів, ігор або багатозадачності. Цей Android-смартфон об'єднує продуктивність і стиль, забезпечуючи чіткість і плавність, яких ви очікуєте від преміального Android-смартфона.
64-мегапіксельна система потрійної камери зі штучним інтелектом — фіксуйте кожну деталь
DOOGEE Fire7 обладнаний потужною 64-мегапіксельною основною камерою зі штучним інтелектом, що забезпечує кришталево чіткі світлини та деталі професійного рівня навіть за складних умов освітлення. 16-мегапіксельна фронтальна камера забезпечує приголомшливі селфі та високоякісні відеодзвінки, що ідеально підходять для обміну фотографіями в соціальних мережах або робочих зустрічах. Для великих планів 2-мегапіксельна ультрамакрокамера фіксує найдрібніші деталі, які може пропустити незброєне око, додаючи креативності вашій світлині. Завдяки оптимізації сцени зі штучним інтелектом та інтелектуальному обробленню зображень, цей Android-телефон адаптується до будь-якого сценарію — вдень? або вночі. Незалежно від того, чи знімаєте ви пейзажі, портрети, чи мікроміри, цей Android-смартфон перетворює кожну мить на шедевр.
Велика пам'ять і плавна продуктивність — 16 ГБ оперативної пам'яті + 256 ГБ вбудованої пам'яті + 2 ТБ розширюваної
Смартфон DOOGEE Fire7 на базі Android розроблений для досвідчених користувачів і має до 16 ГБ оперативної пам'яті (4 ГБ фізичної + 12 ГБ розширеної віртуальної пам'яті), що забезпечує безперебійну багатозадачність, швидке перемикання між програмами та ігри без затримок. Завдяки ще одним 256 ГБ вбудованої пам'яті у вас буде вдосталь місця для програм, відео, музики та файлів, що позбавить вас турботи про брак пам'яті. Потрібно більше? Легко розширте пам'ять за допомогою карти пам'яті TF на 2 ТБ, перетворивши телефон на Android у портативний мультимедійний центр. Незалежно від того, ви геймер, студент чи професіонал, цей смартфон на Android забезпечує швидкість і обсяг пам'яті, необхідні для вашого цифрового способу життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Алюминий+пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 13000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 389 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 176.5х82.5х18.7 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | более 48 МП |
| Особенности | Игровые + Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1612х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Doogee Fire 7 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | более 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Частота процессора | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 15 871 ₴









