
Монітор Asus 23.8" ProArt PA24ACRV (90LM08Y0-B01M70) IPS Black+Silver ( 23949 )
24 843 ₴
- В наличии
- Код: 90LM08Y0-B01M70
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ProArt Display PA24ACRV — 23,8-дюймовий QHD-монітор із роздільною здатністю QHD, призначений для професійних відеоредакторів. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (95% DCI-P3) і фабричним калібруванням (E<2, Calman Verified) для виняткової точності відтворення кольорів. Додаткова зручність забезпечує вбудований USB-C порт із підтримкою режиму DisplayPort, швидкого передавання даних і живлення потужністю 96 Вт через один кабель.
23,8-дюймовий IPS-дисплей формату QHD (2560 x 1440) із широкими кутами огляду (178°)
Широкий колірний обхват (95% DCI-P3, 100% sRGB)
Фабричне калібрування кольору (E<2, CalMAN Verified)
Сучасні інтерфейси: DisplayPort (USB-C) з підтримкою живлення 96 Вт (Power Delivery), DisplayPort (MST), HDMI, USB-хаб
Сенсор кольору зовнішнього освітлення автоматично підлаштовує параметри екрана до яскравості та колірної температури оточення
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати навколо своєї осі та переводити в портретний режим
Екологічність: паперове паковання й екологічні стандарти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 5 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 539.6 х 515.1 х 197.2 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 15 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 24 843 ₴
