
Мультипіч Braun MultiFry 5 HF 5075 ( 23976 )
9 299 ₴
- В наличии
- Код: HF 5075 IBK
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Отримуйте більш хрусткі результати швидше
RealOven Tec забезпечує новий рівень розподілу тепла завдяки двом нагрівальним елементам — один над вашою їжею, а інший під нею. Насолоджуйтеся більш хрусткими результатами без клопоту з попереднім розігріванням духовки.
Пристрій 3 в 1
Air Fry, Grill, FastOven: насолоджуйтеся набором функцій і створюйте ще більше рецептів. Чи готуєте ви хрустку картоплю фрі, запікаєте овочі, печете торт або смажте курку на грилі — MultiFry 5 впорається з усім цим.
20 автоматичних програм приготування
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із 20 автоматичними програмами приготування унеможливлює здогадки та збільшує різноманітність ваших страв. Два прості торкання — це все, що потрібно, щоб автоматично отримати правильний час і температуру для отримання найкращих результатів приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем чаши | 6 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 33.5 x 28 x 27 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5.1 - 7.5 л |
| Количество программ | 20 шт |
| Цвет | Черный |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | MultiFry 5 HF5075 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | нет данных |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | Braun |
| Программы | замороженный картофель фри, картофель, овощи, курица, рыба, мясо, пирожные, разогрев |
| Рабочая температура | 80 - 220 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Тип управления | сенсорное управление |
Информация для заказа
- Цена: 9 299 ₴




