
IP-камера Hikvision DS-2CD1027G3-LIUF 2 МП (2.8мм) ( 26887 )
5 346 ₴
- Готово к отправке
- Код: DS-2CD1027G3-LIUF 2МП (2.
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-камера призначена для цілодобового відеоспостереження на житлових і комерційних об'єктах. Камера обладнана CMOS-матрицею 1/2.8" і формує зображення з роздільною здатністю 2 МП (1920х1080) за 25 к/с. Об'єктив 2,8 мм із кутом огляду 106° дає змогу контролювати вхідні групи та прилеглу територію. Підтримка кодеків H.265+/H.265 і H.264+/H.264 знижує навантаження на мережу та систему зберігання. Комбінована ІЧ-підсвітка та підсвічування видимим світлом із дальністю до 30 м забезпечує фіксацію подій у темну пору доби. Реалізовані функції DWDR, 3D DNR і BLC для корекції зображення, а також базова аналітика з виявленням руху, сигналізацією саботажу відео та обробленням винятків. Камера підтримує запис на карту microSD до 512 ГБ, живлення від 12 В DC або PoE і зроблена в корпусі з класом захисту IP67 для вуличного встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 450 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Аудио | односторонняя аудиосвязь (запись звука) |
| Аудио детекция | Нет |
| Встроенный микрофон | со встроенным микрофоном |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+60°C |
| Звуковая сигнализация | Нет |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Облачное хранилище | Нет |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Поддержка РоЕ | Да |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Размер матрицы | 1/2.8" |
| Размеры | 69.1 х 67.4 х 179 мм |
| Разрешение | 2 МП |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Распознавание людей/автомобилей | Нет |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | проводные |
| Тип подсветки | ИК/видимый свет |
| Уведомление о вторжении в область | Нет |
| Угол наклона | 90° |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол поворота | 360° |
| Уличная | Да |
| Форм-фактор | корпусная (bullet) |
| Формат видео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Чувствительность | меньше 0.00185 лк |
Информация для заказа
- Цена: 5 346 ₴

