
Монітор Acer 15.6" PM161QB1bmiuux (UM.ZP1EE.101) IPS Black ( 25364 )
6 292 ₴
- Готово к отправке
- Код: UM.ZP1EE.101
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ефективна робота в дорозі з портативним монітором Acer 15.6"
Працюйте продуктивно де завгодно з портативним LCD-монітором Acer діагоналлю 15.6" і роздільною здатністю Full HD (1920x1080). IPS-панель забезпечує точне передавання кольору та стабільну якість зображення під будь-яким кутом огляду — це ідеальне рішення для підготовки документів до друку або створення презентацій.
Матове покриття екрана зменшує відблиски та підвищує комфорт для очей навіть під час роботи біля вікна або в яскраво освітлених приміщеннях. Завдяки широкоформатному співвідношенню сторін 16:9 зручно працювати в багатооконному режимі. Підсвітка на базі LED і яскравість до 250 кд/м2 оптимально підходять для офісів і приміщень без прямого сонячного світла.
Монітор підтримує кріплення VESA 75x75 мм — зручно, якщо у вас обмежений простір на столі або потрібно використовувати кілька екранів, наприклад, для трейдинга або відеоспостереження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 360х230х110 мм |
| Диагональ | до 18" |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Дополнительные разъемы | 2хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 800:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х1 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 10.5 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 6 292 ₴







