
Блок живлення Cougar GR 850, 80 Plus Gold, 850W ( 27547 )
5 734 ₴
- В наличии
- Код: GR 850
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блоки живлення серії COUGAR GR сертифіковані за стандартом 80 PLUS Gold і забезпечують стабільну роботу навіть за температури 40 °C. Завдяки вбудованому роз'єму PCIe 12V-2x6, вони відповідають стандартам Intel ATX 3.1 і PCIe 5.1. Модульний блок живлення ефективно підтримує графічні процесори нового покоління за допомогою одного кабелю 12+4, досягаючи ККД до 91%. Це знижує енергоспоживання, зменшує витрату електроенергії та забезпечує стабільне подавання живлення.
Сертифіковано ATX 3.1
Розроблена для підтримки систем наступного покоління, серія COUGAR GR відповідає стандарту ATX 3.1. Маючи свою конструкцію 12V-2X6, вона забезпечує живлення графічних карт наступного покоління через один 12+4-контактний кабель. Маючи рейтинг ефективності 80 PLUS Gold, вона забезпечує високоякісну стабільність, довговічність і надійність.
Розроблено для наступного покоління графічних процесорів
Серія COUGAR GR підтримує нову специфікацію PCIe 5.1: її потужна та стабільна продуктивність відповідає потребам графічних процесорів наступного покоління. Обладнаний власним модульним роз'ємом PCIe 12V-2X6, довжина 600 мм забезпечує достатній запас для зниження ризику неправильного з'єднання під час складання ПК без потреби використання адаптера 6+2 контактів.
Ефективність
Серія GR вирізняється високоефективною конструкцією, що перевершує стандарт 80 PLUS Gold, що допоможе заощадити гроші на рахунках за електроенергію.
Ідеальне співвідношення швидкості обертання вентилятора та рівня шуму
Завдяки використанню ексклюзивного 120-міліметрового вентилятора з гвинтовим підшипником COUGAR вдосконалена конструкція лопатей вентилятора підвищує плавність повітряного потоку й оптимізує безшумну роботу.
Більше стабільності. Менше шуму.
Створений для тихої роботи ексклюзивний 120-мм HDB-вентилятор COUGAR досягає ідеального балансу між ефективним охолодженням і мінімальним шумом. Оптимізовані канавчасті лопаті вентилятора відлиті з вбудованим стабілізувальним кільцем, що мінімізує вигин під час обертання і знижує турбулентність для оптимального й безшумного охолодження.
Удосконалене регулювання. Стабільна робота.
До комплекту входять японські конденсатори з температурою 105 °C у режимі очікування, що забезпечують стабільне електроживлення комп'ютера. Конструкція GR з використанням LLC, DC-DC і Tri-Sense (3.3 В, 5 В і 12 В) забезпечує високоякісні вихідні сигнали з надзвичайно точним регулюванням напруги в 5%, що гарантує надстабільну роботу. Оптимально працює за робочої температури 40 °C.
Стильний дизайн
Гладкий рельєфний чорний дизайн і оптимальна довжина кабелю забезпечують легке й естетичне складання ПК.
Повністю модульні кабелі/Чорні рельєфні кабелі
Під'єднуйте тільки ті кабелі, які вам потрібні, зменшуючи кількість і тертя кабелів, а також покращуючи циркуляцію повітря й спрощуючи монтаж рішень "зроби сам".
Протоколи захисту
UVP (Захист від зниженої напруги). Якщо напруга на окремих лініях падає нижче від допустимого значення, блок живлення автоматично вимикається.
OCP (захист від надструмів). Якщо струм на одній лінії перевищує вказане значення, блок живлення автоматично вимикається.
SCP (захист від короткого замикання). У разі короткого замикання ця функція запобігає пошкодженню основних компонентів блока живлення та його системних компонентів.
OVP (захист від перенапруги). Якщо напруга на окремих лініях перевищує допустиме значення, блок живлення автоматично вимикається.
OTP (захист від перегрівання). Якщо температура стає занадто високою, блок живлення автоматично вимикається.
OPP (захист від перевантаження за потужністю). Якщо система занадто потужна та вимагає від блока живлення більше потужності, ніж вона може забезпечити, активується ця захисна функція.
Особливості
Підтримка графічних карт PCI Express 5.1 з 12+4-контактним роз'ємом
Сумісність із новітніми технологіями ПК
Сертифіковано 80 PLUS Gold
Компактний розмір блока живлення для всіх корпусів ПК
Тиха робота
Бездоганна робота за 40 °C
Японські конденсатори
Повний захист SCP, OCP, OVP, UVP, OPP, OTP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 70.8А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 2 |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 6 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Нет |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150х140х86 мм |
| Длина кабеля | - |
| КПД | 91% |
| Цвет | Черный |
| Модульное подключение | с модульным подключением |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
Информация для заказа
- Цена: 5 734 ₴




