
Монітор MSI 23.6" MAG 242C VA Black Curved 180Hz ( 22019 )
5 254 ₴
- Готово к отправке
- Код: MAG 242C
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пориньте у світ динамічних ігор із монітором MAG 242C. Панель 1920x1080 (FHD), частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT) роблять кожен рух миттєвим. HDR покращує картинку через регулювання контрасту та тіней. Розроблений для ігор FPS, RPG/MMORPG і симуляторів, MAG 242C Curved Gaming Monitor від MSI задає новий стандарт для прихильників активних ігор.
Монітори MSI серії MAG — це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 537.44x396.55x220.01 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Да |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 5 254 ₴




