
Акустична система 2E PCS232 RGB Soundbar Black (2E-PCS232BK) ( 26005 )
1 177 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2E-PCS232BK
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створити відповідну атмосферу під час перегляду улюблених фільмів або серіалів допоможе акустична система 2E PCS232. Дводюймові динаміки забезпечують чіткі діалоги та чистий звук на всіх рівнях гучності, а неабияк дизайн моделі продемонструє витончений смак власника та вдало доповнить стиль робочого місця.
Фронтальна поверхня чорного елегантного корпусу має рифлення, краї яких підкреслюють вбудована динамічна RGB-підсвітка з можливістю настроювання колірного режиму, а сріблясте коліщатко для регулювання гучності вбудоване в бічну панель однієї з колонок. Крім того, для цієї моделі допустиме не тільки вертикальне, але й горизонтальне встановлення.
Особливості:
Два динаміки 2?? 5 Вт.
Під'єднання: 3,5 мм jack / Bluetooth 5.0.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug&Play.
RGB-подсветка.
Коліщатко для регулювання гучності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 10 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| USB | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 0.8 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 85 х 190 х 75 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | 2" |
| Питание | от USB |
| Кардридер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса сабвуфера | пластик |
| Материал корпуса сателлитов | пластик |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 5 Вт |
| Соотношение сигнал/шум | >65 дБ |
| Формат акустики | 2 |
| Частотный диапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 177 ₴








