Реалістичний 6.9-дюймовий дисплей.
Широкий дисплей забезпечує реалістичні візуальні ефекти та читання. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для плавної та зручної роботи.
Чудова читабельність на сонці
Завдяки чудовому дисплею, спеціально оптимізованому для використання на сонці, екран залишається яскраво і чітко видно навіть під прямим сонячним промінням.
Потрійна сертифікація TUV Rheinland. Комфортний екран із захистом зору.
Повна DC-система регулювання яскравості з низьким рівнем синього світла та без видимого мерехтіння знижує навантаження на очі, забезпечуючи тривалий комфорт під час перегляду.
Сертифіковано TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Сертифіковано TUV Rheinland Flicker Free
Сертифіковано TUV Rheinland Circadian Friendly
Технологія Wet Touch 2.0
Навіть із вологими, жирними або мильними пальцями сенсорне керування працює плавно і точно.
Потужний акумулятор 6000 мАг
Акумулятор великої ємності забезпечує тривалий час роботи, даючи вам спокій далеко від розетки. Навіть після більш ніж 1000 циклів заряджання він зберігає відмінну продуктивність, продовжуючи термін служби пристрою.
Xiaomi HyperIsland. Все, що потрібно контролювати – в одному місці.
Тримайте все під рукою: швидко перевіряйте інформацію, плавно перемикайте екрани, скачайте вниз, щоб відкрити віджет, та перетягуйте для миттєвої передачі даних.
Восьмиядерний процесор
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісною пам'яттю UFS 2.2 забезпечує прискорений запуск програм та відгук системи.
Стильний дизайн
Призматичне кільце об'єктива. Витончена деталь, що підкреслює камеру і надає їй витонченого вигляду.
13-Мп подвійна камера з ІІ
Нова основна камера зі збільшеною матрицею збільшує пропуск світла на 13%. Разом із технологією HDR+ це дає відмінні результати у плані світла та тіні.
Нічний режим
Нічний режим спрощує зйомку при низькому освітленні та дозволяє створювати яскраві та чіткі знімки навіть у темряві.
Фронтальна камера 8 Мп
Фронтальна камера оснащена функцією Beautify, яка забезпечує природне покращення фотографій та запам'ятовує найкращі моменти.
ШИ Sky. Ваш особистий маг погоди та часу.
Миттєво перетворите похмуре небо на захоплюючий пейзаж: одним дотиком замініть похмурий день на романтичний захід сонця або зоряну ніч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 208 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android 16.0 |
| Габариты (ВхШхГ) | 171.56x79.47x8.15 мм |
| Диагональ экрана | 6.9" |
| Емкость аккумулятора | 6000 - 6999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 15 Вт |
| Навигация | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | - |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | Xiaomi |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1600х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота процессора | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 546 ₴

