
Комутатор TP-Link Omada SG2016P ( 22400 )
9 547 ₴
- Готово к отправке
- Код: SG2016P
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
16-портовий гігабітний розумний комутатор JetStream з 8-портовою підтримкою PoE+
120 Вт PoE Бюджет: 8 портів PoE+, сумісних із 802.3at/af, із загальним джерелом живлення 120 Вт.
Гігабітні порти: 8 гігабітних PoE+ портів і 8 без PoE забезпечують високошвидкісне з'єднання.
Інтегроване в Omada SDN: забезпечення нульовим торканням, централізоване керування хмарою й інтелектуальний моніторинг.
Централізоване керування: хмарний доступ і застосунок Omada для зручності та легкого керування.
Надійні стратегії безпеки: прив'язка IP-MAC-портів, ACL, захист портів, захист від DoS-атак, захист від мережевих штормів, відстеження DHCP, 802.1X, аутентифікація Radius тощо.
Оптимізація голосових і відеозастосунків: пріоритетизація даних (QoS) L2/L3/L4 і функція відстеження мережевого трафіку IGMP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбит/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбит/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 146.5 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 16 портов |
| Поддержка PoE | с поддержкой PoE |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 286 x 111.7 x 25.4 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 9 547 ₴




