
Мінімийка Karcher K Mini (1.600-054.0) ( 20445 )
7 439 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.600-054.0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний і легкий: K Mini — найменший з апаратів високого тиску Karcher. Завдяки компактним розмірам і малій вазі він дуже зручний у транспортуванні та зберіганні, а висока продуктивність робить його ідеальним рішенням для швидкого й ефективного очищення балконів, садових меблів, а також велосипедів і малогабаритних автомобілів. Апарат дуже простий у користуванні: пістолет, подовжувальна трубка та трубка Vario Power монтуються буквально кількома рухами, а шланг високого тиску з роз'ємами Quick Connect легко та швидко з'єднується з апаратом і пістолетом і так само швидко відокремлюється від них. Особливо тонкий і еластичний 5-метровий шланг PremiumFlex не скручується й забезпечує максимальну свободу рухів у процесі роботи. Знімний контейнер дає змогу акуратно укласти все приладдя, що входить до комплекту постачання, а електричний кабель намотується навколо основи апарата та фіксується затискачем. Водночас завдяки малим розмірам апарат K Mini займає мінімум місця під час зберігання або перевезення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.93 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 278 x 233 x 296 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Давление | 101 - 130 бар |
| Длина шланга | 5 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Да |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Да |
| Регулятор давления | Да |
| Состояние | Новое |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 439 ₴




