
Монітор Acer 24.5" Predator XB253QFbmiiprx (UM.KX0EE.F05) IPS Black 300Hz ( 21137 )
12 194 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.KX0EE.F05
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Випробуйте неймовірно плавний ігровий процес із цим дисплеєм FHD з частотою оновлення 300 Гц і часом відгуку 1 мс. Завдяки FreeSync Premium і підтримці HDR10 ви отримаєте неперевершені візуальні відчуття. Дисплей охоплює 99% колірного простору sRGB і використовує технологію In-Plane Switching для чудової точності передавання кольору. Acer VisionCare й ергономічна підставка забезпечують комфорт під час тривалих ігрових сеансів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 300 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 560x550x250 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 28 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 12 194 ₴



