
Монітор Acer 31.5" XZ320QUS3bmiiphx (UM.JX0EE.305) VA Black Curved 180Hz ( 23315 )
12 761 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.JX0EE.305
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чудова синхронізація
Насолоджуйтеся плавним геймплеєм без розривів зображення завдяки технології AMD FreeSync. Частота оновлення синхронізується з частотою оновлення комп'ютера, що забезпечує плавне та швидке відтворення ігрової графіки.
Чудова графіка
Насолоджуйтеся чіткістю зображень і реалістичними кольорами на цьому VA-дисплеї з діагоналлю 31.5 дюйма. Переглядайте зображення разом з усіма охочими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°.
Швидка зміна кадрів
Насолоджуйтеся плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті оновлення з можливістю збільшення до 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть у найбільш динамічних сценах.
Реалістичне зображення
Вдихніть життя в гру. Завдяки підтримці стандарту HDR10, який забезпечує вищий рівень контрастності та широку колірну гаму, ви отримаєте контрастніші чорні та білі відтінки, а як наслідок — максимально реалістичне зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 5 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 710х550х270 мм |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 32 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 12 761 ₴








