
Зволожувач повітря Philips HU4210/04 ( 27195 )
6 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: HU4210/04
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комфорт і здоров'я у вашому домі
Збалансований рівень вологості допомагає поліпшити сприйняття якості повітря. Зволожувач повітря призначений для полегшення дискомфорту, викликаного сухим повітрям, як-от сухість шкіри, рота, носових проходів і очей, а також подразнення горла, закладеність носа та статична електрика. Він також допомагає створити сприятливе середовище для кімнатних рослин, створюючи здорову атмосферу у вашому домі.
Ефективність і продуктивність
Три режими швидкості вентилятора й автоматичні налаштування забезпечують ефективну роботу та комфорт користувача. Продуктивність до 300 мл/год дає змогу ефективно зволожити приміщення площею до 44 м2.
Дихайте комфортно з мінімальною доливкою води. Резервуар для води об'ємом 3,5 л забезпечує до 21 години безперервне використання для вашої зручності. Насолоджуйтеся комфортною вологістю з меншою кількістю перерв.
Технологія Philips NanoCloud
Випарна технологія Philips NanoCloud — одна з найбільш чистих технологій зволоження. Її надтонкий туман ускладнює прилипання бактерій до її поверхні. Це забезпечує потрапляння у зволожену кімнату, у якій до 99% менше бактерій, ніж у стандартних ультразвукових зволожувачах, що робить її ідеальною для дитячих кімнат.
Невидимий туман NanoCloud не виділяє білий пил і не залишає вологих плям. Великі краплі, що випускаються ультразвуковими зволожувачами, можуть зволожити меблі та підлогу та залишати білий осад на сусідніх поверхнях. Частинки NanoCloud занадто малі, щоб транспортувати мінерали, ефективно запобігаючи утворенню відкладень і плям.
Зручність і щоденний комфорт
Його безпечно використовувати з водопровідною водою, що забезпечує щоденний комфорт. Просто заповніть резервуар, увімкніть пристрій і насолоджуйтеся свіжим повітрям і комфортним середовищем у приміщенні.
Насолоджуйтеся ароматерапією з улюбленими ефірними оліями, створюючи заспокійливу атмосферу, адаптовану до ваших потреб, сприяючи розслабленню та добробуту.
Насолоджуйтеся комфортним сном з оптимальною вологістю й прокидайтеся з відчуттям відпочилий. Нічний режим забезпечує тиху, але ефективну роботу вночі.
Інтелектуальне керування
Незалежно від того, вдома чи поза домом, керуйте зволожувачем повітря за допомогою Air+, щоб регулювати рівень вологості та програмувати час і графіки роботи. Використовуйте голосові команди через Google і Alexa для зручного керування без використання рук у будь-який час.
Практичність і енергоефективність
Насолоджуйтеся безпроблемним наповненням завдяки зручній системі верхнього наповнення. Просто підійміть кришку та налийте воду безпосередньо в резервуар, що дасть змогу підтримувати зволожувач у безперебійній роботі без розливів і заворушень.
Насолоджуйтеся швидким зволоженням повітря з низьким споживанням енергії. Навіть на найвищому рівні зволожувач використовує лише 3 Вт — стільки ж, скільки світлодіодна лампа.
Оригінальні фільтри забезпечують оптимальну продуктивність до 6 місяців, зменшуючи потребу в частій заміні та витраті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Озонирование | Нет |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Да |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | Да |
| Автоотключение | Да |
| Ароматизация | с ароматизацией |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 222.2 х 334 х 219.6 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон мощности | 30 Вт и менее |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость резервуара для воды | 3.1 - 5 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | Белый |
| Обслуживаемая площадь | 44 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | без подсветки |
| Регулятор интенсивности испарения | Да |
| Регулятор интенсивности пара | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 41 - 50 м2 |
| Способ установки | настольный (компактный) |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | традиционный (холодное испарение) |
| Управление | Сенсорное |
| пульт ДУ | без пульта ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴









