
Монітор Asus 26.5" ProArt PA27UCDMR (90LM04NE-B01K71) OLED Silver/Black 240Hz ( 29809 )
87 466 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM04NE-B01K71
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
26,5-дюймовий монітор з QD-OLED панеллю формату 4K UHD (3840x2160), частотою оновлення 240 Гц і наднизьким часом відгуку (0,1 мс, GTG) для плавної візуалізації.
Пікова яскравість 1000 кд/м2, виняткова контрастність, сертифікація VESA DisplayHD True Black 400.
Справжня 10-бітна глибина кольору та технологія квантових точок забезпечують широке колірне охоплення: 100% sRGB, 99% DCI-P3 та Rec. 2020.
Бездоганна точність колірного відтворення (?E < 1) і технологія калібрування ASUS ProArt Hardware Calibration.
Підтримка декількох форматів HDR, включно з Dolby Vision, HLG і HDR10 (*Підтримкою Dolby Vision з'явиться у 2-му кварталі 2026 року після випуску відповідного оновлення мікропрограми).
Широкі можливості під'єднання: два порти Thunderbolt 4 (Power Delivery до 96 Вт), HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 DSC, вбудований USB-хаб.
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана та переводити його в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 608x571x228 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | 25" - 26.9" |
| Диагональ экрана | 26.5" |
| Дополнительные разъемы | 2хThunderbold, mini jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | черный с серебристым |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Мощность аудиосистемы | 2х3 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 25.3 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 87 466 ₴







