
Монітор Asus 27" ProArt PA278CGRV (90LM06Q1-B01K71) IPS Silver/Black 144Hz ( 26954 )
19 759 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06Q1-B01K71
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Особливості
27-дюймова IPS-панель з роздільною QHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду (178°).
Широке колірне охоплення: 97% DCI-P3 і 100% sRGB.
Фабричне калібрування кольору (Calman Verified).
Змінна частота оновлення (VRR) до 144 Гц із технологією AMD FreeSync забезпечують плавну візуалізацію та комфорт під час роботи.
Широкі можливості під'єднання: порт USB-C (з Power Delivery 96 Вт), HDMI, DisplayPort з підтримкою daisy-chain, вбудований USB-хаб.
Профіль колірної температури M Model гарантує точність кольору під час використання MacBook.
Рішення ASUS Light Sync із сенсором освітленості автоматично регулює колірну гаму монітора залежно від навколишнього освітлення для відтворення природного кольору в будь-якому середовищі.
Вбудована функція Auto KVM дає змогу зручно та без зусиль перемикатися між двома під'єднаними ноутбуками або ПК, використовуючи їх тільки з одним комплектом клавіатури та миші.
Ексклюзивне програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана, повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 5 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 612.2x536.1x190.4 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | черный с серебристым |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2, 3хUSB Type-C |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 20 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 19 759 ₴






