
Монітор Asus 27" VA279QGS (90LM04J1-B01171) IPS Black 120Hz ( 23362 )
9 446 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM04J1-B01171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS VA279QGS — це 27-дюймовий монітор у безрамковому корпусі. Його IPS-панель із роздільною Full HD і широкими кутами перегляду забезпечує неймовірно чітке зображення та приголомшливе відео. Монітор обладнаний панеллю з високою частотою оновлення 120 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та плавного зображення. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла та мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland, а функціональна підставка дає змогу гнучко задавати положення екрана в просторі.
Реалістичне зображення із широкими кутами огляду
Безрамкова IPS-панель із широкими кутами огляду (178 градусів по горизонталі та вертикалі) гарантує мінімальні спотворення кольору під час погляду на екран під кутом.
Частота оновлення 120 Гц — плавне зображення
Монітор обладнаний панеллю з високою частотою оновлення 120 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки зображення. Зображення на ньому оновлюється вдвічі швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недостатню раніше плавність зображення.
Підставка для телефона
Підставка в основі монітора дає змогу зручно розмістити телефон, візитку або будь-які інші дрібні речі, що зробить ваш робочий простір акуратнішим і організованішим.
Інтерфейси
Наявність входів HDMI, DisplayPort і VGA дає змогу під'єднати монітор до двох комп'ютерів одночасно. Це означає, що вам не доведеться постійно перемикати кабелі, коли ви хочете пограти в улюблену гру. Монітор пропонує також чотири порти USB-A, тому він сумісний із різними пристроями. Монітор також має аудіороз'єм для під'єднання навушників.
Ергономічність
Монітор обладнується функціональною підставкою, що дає змогу з великою гнучкістю задати положення екрана в просторі — налаштувати його висоту, кут нахилу та повороту. Особливо корисною для роботи з довгими документами, програмним кодом і вебсайтами буде можливість переведення екрана в портретний режим.
Фільтрація синього світла
У цьому моніторі реалізована функція фільтрації синього світла, яка може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Мінімізація мерехтіння екрана
Для усунення мерехтіння екрана в моніторі використана технологія Flicker-free. Вона неабияк знижує стомлюваність очей під час тривалого перебування на комп'ютері.
Компактний дизайн
Цей монітор сумісний із комплектом Mini-PC Kit (MKT03), що дає користувачам встановлювати NUC та інші мініПК на задню частину підставки монітора, звільняючи робочий стіл від безладу й заощаджуючи простір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 612х529х229 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 16 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 9 446 ₴









