
IP-камера Ubiquiti UniFi G6 Turret (UVC-G6-TURRET-W) ( 27498 )
13 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: UVC-G6-TURRET-W
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Камера безпеки Ubiquiti G6 Turret — це високоякісна обертова IP-камера, призначена для використання як усередині приміщень, так і на вулиці. Завдяки роздільній здатності 3864 x 2160 px і можливості обертання на 360° вона забезпечує широкий кут огляду з горизонтальним полем зору 109.9° і вертикальним 56.7°. Ця камера обладнана технологією нічного бачення з дальністю до 30 м, що робить її ідеальним рішенням для гарантування безпеки в будь-яку пору доби.
Камера Ubiquiti G6 Turret призначена для внутрішнього та зовнішнього використання й підтримує провідну технологію зв'язку. Вона виготовлена з алюмінію та полікарбонату, що забезпечує стійкість до погодних умов із класом захисту IP66. Завдяки вбудованому мікрофону та можливості контролю нахилу, ця камера дає змогу здійснювати ефективний моніторинг об'єктів, а також функції керування якістю зображення, як-от HDR і редукція шуму.
Камера Ubiquiti G6 Turret є частиною лінії Ubiquiti, відомого виробника в галузі мережевих технологій. Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 та підтримці PoE, ця камера є надійним і ефективним рішенням для гарантування безпеки. Вона також має сертифікати відповідності CE і FCC, що підтверджує її якість і надійність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Да |
| В комплекте | камера, инструкция |
| Встроенный микрофон | со встроенным микрофоном |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Да |
| Диапазон рабочих температур | -20°C~+50°C |
| Дополнительные данные | - |
| Звуковая сигнализация | Нет |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Облачное хранилище | Да |
| Определение номерных знаков | Да |
| Определение пересечения линии | Да |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Поддержка РоЕ | Да |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | РоЕ |
| Размер матрицы | 1/1.8" |
| Размеры | нет данных |
| Разрешение | 8 МП |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Распознавание людей/автомобилей | Да |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | Нет |
| Тип | проводные |
| Тип подсветки | ИК |
| Уведомление о вторжении в область | Да |
| Угол наклона | нет данных |
| Угол обзора по вертикали | 56.7° |
| Угол поворота | нет данных |
| Уличная | Да |
| Форм-фактор | купольная (dome) |
| Формат видео | H.265, H.264, MJPEG |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 13 499 ₴









