
Комутатор Hikvision DS-3E0106P-E/M(B) ( 27255 )
2 371 ₴
- Готово к отправке
- Код: DS-3E0106P-E/M(B) POE
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутатор обладнаний 4 портами (100 Мбіт/с) з підтримкою PoE 802.3af/at і автоузгодженням, двома портами Uplink. Усі порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX, усуваючи потребу використання кабелю з перехресними парами. Перший і другий порти з високим пріоритетом. Підтримка режиму CCTV з передаванням сигналу та живлення до 250 метрів.
Завдяки використанню неблокувальних архітектури комутатор може передавати й фільтрувати пакети на максимально можливій для мережевого середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної здатності.
Контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму та контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму допомагають уникнути перевантажень і забезпечують надійне передавання даних, завдяки чому робота комутатора вирізняється великою надійністю.
Особливості:
4 RJ45 порти з PoE (100 Мбіт/с)
2 RJ45 Uplink порту (100 Мбіт/с)
Живлення по всіх контактах
Дистанція передавання до 250 м
Захист від перевантаження 6 кВ
Безшумний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбит/с) | 6 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбит/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | Нет |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | Нет |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 35 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 4 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 50 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 6 портов |
| Поддержка PoE | с поддержкой PoE |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 121.1 x 83.1 x 27.6 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Уровень управления | - |
Информация для заказа
- Цена: 2 371 ₴
