
Кондиционер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O Forest ( 25389 )
23 406 ₴
- Готово к отправке
- Код: AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондиціонер вдало поєднує стильний дизайн, інноваційні технології та високу енергоефективність. Кондиціонер здатний швидко охолодити або нагріти повітря і стабільно працює в різних погодних умовах, забезпечуючи комфортний мікроклімат у приміщенні. Midea якісно охолоджує приміщення за зовнішньої температури до +50 градусів, обігрів підтримується за температури зовні до -15 градусів.
Інверторний компресор
Інверторна технологія збільшує ефективність роботи системи у разі зниження рівня енергоспоживання, знижує шум і вібрацію, з високою точністю забезпечує підтримку заданого температурного режиму.
Гідрофільне покриття теплообмінника
Алюмінієвий теплообмінник покритий гідрофільним шаром, який видаляє конденсат із внутрішнього блока та не дає змогу утворюватися цвілі та грибкам на внутрішніх поверхнях. Після вимкнення кондиціонера система самоочищення залишає вентилятор увімкненим ще впродовж декількох хвилин до повного осушення теплообмінника. У результаті всі внутрішні поверхні залишаються сухими та чистими.
Функція самодіагностики
Функція самодіагностики автоматично відстежує та діагностує проблеми на ранньому етапі їх виникнення. Так, якщо була помічена витік холодоагенту, на дисплеї внутрішнього блока зобразиться код помилки «ЕС». Це допоможе захистити компресор від серйозної зламання.
Режими на всі випадки
Режим Turbo здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання повітря для створення комфортних умов у приміщенні за лічені хвилини. Режим осушення перешкоджає утворенню вогкості та затхлості в кімнаті, під час його вмикання з повітря видаляється зайва волога. Нічний режим створює комфортні умови для повноцінного відпочинку: у кімнаті підтримується оптимальна температура та вологість, водночас кондиціонер працює майже безшумно.
Функція «Следі за мною»
Корисна функція «Следі за мною» допоможе підтримувати потрібну температуру в певній частині кімнати. Високоточний датчик температур, розташований у пульті ДК, передає інформацію на процесор у внутрішньому блоці, після чого кондиціонер автоматично регулює робочі параметри й точніше стежить за станом атмосфери в зоні розташування пульта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 20 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | нет данных |
| EER | нет данных |
| Wi-Fi управление | опционально |
| Автоматический режим | Да |
| Вентиляция (рециркуляция) | Да |
| Габариты | 681х434х285 мм |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | Белый |
| Маркировка по БТЕ/BTU | 9000 BTU |
| Мощность охлаждения | 2,65 кВт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие пульта | с пультом |
| Ночной режим (режим сна) | Да |
| Обогрев | Да |
| Осушение | Да |
| Охлаждение | Да |
| Очистка воздуха | Да |
| Площадь помещения | 21 - 30 м2 |
| Работа при минусовой температуре | до -15°C |
| Режим работы | охлаждение + обогрев + рециркуляция + осушение |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R 32 |
| Турбо-режим | Да |
| Уровень шума внутреннего блока | 37 дБ |
| Шум | 55 дБ |
| Энергопотребление при обогреве | 0,731 кВт |
| Энергопотребление при охлаждении | 0,822 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 23 406 ₴




