Реалістичний 6.9-дюймовий дисплей.
Широкий дисплей забезпечує реалістичні візуальні ефекти та читання. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для плавної та зручної роботи.
Чудова читабельність на сонці
Завдяки чудовому дисплею, спеціально оптимізованому для використання на сонці, екран залишається яскраво та чітко видно навіть під прямими сонячними променями.
Потрійна сертифікація TUV Rheinland. Комфортний екран із захистом зору.
Повна DC-система регулювання яскравості з низьким рівнем синього світла й без видимого мерехтіння знижує навантаження на очі, забезпечуючи тривалий комфорт під час перегляду.
Сертифікований TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Сертифікований TUV Rheinland Flicker Free
Сертифікований TUV Rheinland Circadian Friendly
Технологія Wet Touch 2.0
Навіть із вологими, жирними або мильними пальцями сенсорне керування працює плавно та точно.
Потужний акумулятор 6000 мА·год
Акумулятор великої ємності забезпечує тривалий час роботи, даючи вам спокій далеко від розетки. Навіть після понад 1000 циклів заряджання він зберігає чудову продуктивність, продовжуючи термін експлуатації пристрою.
Xiaomi HyperIsland. Все, що потрібно тримати під контролем — в одному місці.
Тримайте всі під рукою: швидко перевіряйте інформацію, плавно перемикайте екрани, завантажте вниз, щоб відкрити віджет, і перетягуйте для миттєвого передавання даних.
Восьмиядерний процесор
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісною пам'яттю UFS 2.2 забезпечує прискорений запуск застосунків і відгук системи.
Стильний дизайн
Призматичне кільце об'єктива. Витончена деталь, що підкреслює камеру та надає їй витонченого вигляду.
13-Мп подвійна камера з ШІ
Нова основна камера зі збільшеною матрицею збільшує пропуск світла на 13%. Разом із технологією HDR+ це дає чудові результати в плані світла та тіні.
Нічний режим
Нічний режим спрощує знімання за низького освітлення й дає змогу створювати яскраві та чіткі знімки навіть у темряві.
Фронтальна камера 8 Мп
Фронтальна камера обладнана функцією Beautify, яка забезпечує природне поліпшення фотографій і запам'ятовує найкращі моменти.
ШИ Sky. Ваш особистий маг погоди та часу.
Миттєво перетворіть похмуре небо на захопливий пейзаж: одним дотиком замінить похмурий день на романтичний захід або зоряну ніч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 208 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Габариты (ВхШхГ) | 171.56x79.47x8.15 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Емкость аккумулятора | 6000 - 6999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 15 Вт |
| Навигация | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | - |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | Xiaomi |
| Предустановленная ОС | Android 16.0 |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1600х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 6 - 12 МП |
| Частота процессора | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 235 ₴

