
Мультипіч Ariete 4626 ( 26926 )
4 959 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C462603AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультипіч Ariete 4626 WH — це універсальний пристрій для приготування улюблених страв із мінімальною кількістю олії. Завдяки антипригарному покриттю та сенсорному/електроночному керуванню з великим цифровим дисплеєм, приготування відбувається комфортно й інтуїтивно. Потужність 1300 Вт і місткість чаші 6 л роблять модель придатною як для швидкої перекуски, так і для повноцінних страв. Електричний ТЕН забезпечує рівномірне нагрівання, а знімна кришка додає зручності за доступу до продуктів.
У моделі представлений широкий набір програм: картопля фрі, курка, м'ясо/стейк, риба, піца, овочі, нагетси та бекон — все це дає змогу готувати без зайвих зусиль. Діапазон температур 80-200 °C і звуковий сигнал допомагають чітко контролювати процес приготування. Дисплей збільшує зручність роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем чаши | 6 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.02 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 23 х 35 х 33 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5.1 - 7.5 л |
| Количество программ | 8 шт |
| Цвет | белый с черным |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, жарка во фритюре, запекание овощей и мяса, разморозка/разогрев, томление/тушение |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴





