
Мультипіч Ariete 4630 ( 24125 )
6 075 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C463000AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смажте тільки з однією столовою ложкою олії
Усім подобається смажена їжа, дорослим і дітям, але це не завжди здоровий варіант для всієї родини. Гаряча олія насправді збільшує кількість насичених жирів у їжі, роблячи її висококалорійною і важкозасвоюваною. Гаряче на повітрі дає змогу уникнути використання оливи (достатно однієї столової ложки!), не жертвуючи водночас звичайною хрусткою смаженою їжею.
Смажити без запаху вдома
Скажіть «так» жарку, скажіть «ні» неприємному запаху! З аерофритюрницею об'ємом 9 л смажте будь-яку їжу без диму та не залишаючи свій будинок сповнений неприємного запаху смаженої їжі, типової для фритюрниць на олії. Гаряче повітря циркулює всередині аерофритюрниці, готуючи швидко й без жиру, запобігаючи появі диму та запаху.
Багатофункціональна
Смажте так, як подобається вам і вашій родині. Завдяки 8 попередньо встановленим програмам ви можете налаштувати таймер, режим приготування та температуру, а також перевірити готовність завдяки прозорому кошику, як у духовці!
3,5 кг картоплі фрі
Якщо ви хочете з'їсти картоплю фрі, але трохи легша, аерофритюрниця вам обов'язкова. Ви отримаєте хрустку картоплю фрі, смажену на олії, як для чипсів, нарізаних тонкими скибочками свіжої картоплі, так і для паличок, якщо обсмажити заморожену картоплю фрі на повітрі.
Смажена їжа на будь-який смак
Від риби до овочів, від картоплі фрі до панірування, для вечері із сім'єю та друзями, це задовольнить будь-який смак.
Для легшого смаження
Повітряна камера охоплює їжу на 360° і готує ваші улюблені страви, солодкі та солоні, без додавання жиру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 40.5 х 32 х 34.5 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 7.6 - 11 л |
| Количество программ | 8 шт |
| Цвет | Черный |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, картошка фри, гриль, птица, мясо, рыба, овощи, пицца |
| Рабочая температура | 60 - 200 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Тип управления | сенсорное управление |
Информация для заказа
- Цена: 6 075 ₴




