
Мультипіч Ariete 4631 ( 22657 )
9 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C463100AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смаження без жиру.
Ця фритюрниця дає змогу готувати хрусткі та соковиті страви без потреби в олії. Гаряче повітря циркулює всередині камери, рівномірно підручаючи продукти. Функція Max Crisp надає вашим стравам ідеальну хрусткість, порівнянну з тією, що досягається за традиційного смаження, але без зайвих калорій. Це ідеальне рішення для тих, хто піклується про своє здоров'я, але не хоче жертвувати смаком своїх улюблених страв.
Два відділення, подвійна функціональність.
Завдяки двом окремим камерам, кожен об'ємом 4,5 літра, ви можете готувати різноманітні страви одночасно — від м'яса до гарнірів. Незалежні параметри температури та часу приготування дають змогу настроїти параметри для різних страв, а функція синхронізації закінчення приготування гарантує, що всі страви будуть готові одночасно.
Широкий діапазон параметрів.
У фритюрниці ви можете вибрати одну з 11 програм, які автоматично підбирають оптимальні параметри для страви, що готується. Пристрій пропонує широкий діапазон температур від 35 до 200 °C, що дає змогу випікати, готувати на грилі та сушити. Точний таймер з автоматичним зупиненням забезпечує точне й універсальне приготування.
Дегідратор для здорових перекусок.
Функція дегідратора — ідеальне рішення для тих, хто працює на здорове харчування. Фритюрниця дає змогу сушити фрукти, овочі, гриби та трави, зберігаючи їхні цінні поживні речовини. Приготування домашніх, корисних закусок ще ніколи не було таким простим і зручним.
Повний контроль і простота використання.
Сенсорна панель керування та РК-екран забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування. Прозорі передні панелі чаші дають змогу контролювати процес випікання, не відкриваючи пристрій, заощаджуючи тепло та енергію. Крім того, пристрій видає звуковий сигнал наприкінці, щоб повідомити вам, коли страва буде готова.
Легко чистити й безпечно.
Дві знімні чаші з антипригарним покриттям забезпечують легкість використання й очищення. Фритюрниця обладнана захистом від перегрівання та нековзними ніжками для стійкості й безпеки під час приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 35.5 х 32 х 41.5 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 7.6 - 11 л |
| Количество программ | 11 шт |
| Цвет | Черный |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, размораживание, жарка, сушилка, картофель фри, гриль, птица, мясо, рыба, овощи, пицца |
| Рабочая температура | 35 - 200 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 9 299 ₴







