
Мультипіч Ariete 4633 ( 22466 )
4 215 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C463300AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повний контроль.
Аерофритюрниця 4633/00 пропонує контроль температури від 60 до 200 °C, забезпечуючи ідеальні умови для смаження, випічки та приготування на грилі різних продуктів. 60-хвилинний таймер дає змогу точно встановити час приготування, гарантуючи ідеальні результати щоразу.
Для комфорту та безпеки.
Захист від перегрівання гарантує безпеку використання пристрою, а нековзні ніжки забезпечують стабільність під час роботи. Крім того, внутрішнє освітлення й прозора передня частина чаші дають змогу контролювати процес випікання, не відкриваючи пристрій, що сприяє економії енергії.
Інтуїтивне керування.
Завдяки сенсорній панелі керування з РК-дисплеєм, керування фритюрницею неймовірно просте й інтуїтивно зрозуміле. Пристрій обладнаний функцією сповіщення про «страхування», яка нагадує вам струсити вміст чаші, забезпечуючи рівномірне приготування кожної страви.
Універсальність програм.
Аерофритюрниця пропонує вісім програм приготування, які дають змогу готувати різноманітні страви — від картоплі фрі до м'яса й овочів-гриль. Функція гриля та вбудована решітка для гриля надають кожній страві унікального смаку та ідеальної текстури традиційного гриля.
Легко чистить.
Знімна чаша з антипригарним покриттям і зручною ручкою полегшує очищення, а завдяки можливості мити елементи під проточною водою підтримка чистоти пристрою стає швидкою й безпроблемною.
Компактний і просторий салон.
Попри компактні розміри (34,5 x 26 x 29 см), фритюрниця має об'єм 4 літри, що дає змогу приготувати приблизно 1,6 кг їжі. Ідеально підходить для сімей і окремих осіб, які цінують здорове та швидке приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем чаши | 4 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 34.5 х 29 х 26 мм |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5 л и менее |
| Количество программ | 8 шт |
| Цвет | Черный |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, подогрев, картофель фри, гриль, птица, мясо, рыба, пицца |
| Рабочая температура | 60 - 200 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 4 215 ₴






