
Йогуртниця Ariete 621 ( 27191 )
1 487 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C062110AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Йогуртниця Ariete 621 WHOR надасть вам можливість насолоджуватися смачним домашнім йогуртом без різних харчових добавок, барвників і консервантів. Її перевага в тому, що для приготування цього корисного продукту вам не доведеться докладати зусиль — прилад зробить усе самостійно, вам необхідно тільки залити в нього гарне, якісне молоко та додати закваску. Через 12 годин ви отримуєте чудовий готовий йогурт. Ціна такого приладу цілком доступна, поготів, що за своїми смаковими якостями отриманий йогурт перевершує магазинний продукт.
Ця модель йогуртниці виготовлена в стильному сучасному дизайні, який прекрасно підійде до будь-якого кухонного інтер'єру. Прилад має компактні розміри, створений із високоякісного пластику в біло-жовтогарячих кольорах. Обладнаний світловою індикацією, яка сповіщає про стан роботи. Купити Ariete 621 — означає забезпечити всю сім'ю смачним натуральним молочним продуктом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал емкостей | пластик |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Тип | Йогуртница |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Габариты | 19 х 17 х 17 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | - |
| Звуковой сигнал завершения работы | Нет |
| Количество емкостей для йогурта | 1 |
| Цвет корпуса | белый с оранжевым |
| Общий объем продукта | 1000 г |
| Объем стаканчика | 1000 мл |
| Подсветка | без подстветки |
| Таймер | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 1 487 ₴



