
Кондиционер Midea AG-11N8C2F-I/AG-11N8C2F-O ( 24446 )
26 243 ₴
- Готово к отправке
- Код: AG-11N8C2F-I/AG-11N8C2F-O
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторним увімкненням і вимиканням режимів охолодження та вентиляції.
Функція "Следі за мною (Follow Me)"
Під час увімкнення цієї функції на ПДК процесор керування внутрішнього блока отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні перебування ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. прямою лінією "пульт — внутрішній блок".
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання й, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває впродовж 7-годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, у такий спосіб знижуючи рівень шуму, а також автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (у режимі охолодження температура підіймається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) встановлення температури повертаються до початково заданого значення.
Silence
Режим "Тиша" — кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блока до мінімальних, водночас рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
Контроль і керування через Wi-Fi (Опція — Wi-Fi флешка)
Midea RAC розробила мобільний застосунок для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт керування, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea — через Wi-Fi-з'єднання (для деяких середь Wi-Fi stick — опція).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 8.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 2,8 |
| EER | 2,76 |
| Wi-Fi управление | опционально |
| Автоматический режим | Да |
| Вентиляция (рециркуляция) | Да |
| Габариты | 720х495х270 мм |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | Белый |
| Маркировка по БТЕ/BTU | 11000 BTU |
| Мощность охлаждения | 1,29-3,84 кВт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие пульта | с пультом |
| Ночной режим (режим сна) | Да |
| Обогрев | Да |
| Осушение | Да |
| Охлаждение | Да |
| Очистка воздуха | Нет |
| Площадь помещения | 21 - 30 м2 |
| Работа при минусовой температуре | до -15°C |
| Режим работы | охлаждение + обогрев + осушение |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R 32 |
| Турбо-режим | Да |
| Уровень шума внутреннего блока | 22,5-38,5 дБ |
| Шум | 55,5 дБ |
| Энергопотребление при обогреве | 0,3-1,44 кВт |
| Энергопотребление при охлаждении | 0,28-1,39 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 26 243 ₴









