
Кавоварка Ariete 1312 ( 27979 )
37 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M131210AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка ріжкова Ariete 1312 — знахідка для справжніх поціновувачів еспресо. Завдяки корпусу, повністю виготовленому з неіржавкої сталі, вона стане справжньою окрасою вашої кухні. Вишуканість деталей, бездоганна функціональність і високий рівень продуктивності — це Ariete 1312.
Ця професійна кавоварка також дає змогу регулювати кількість кавового порошку, що засинається у фільтр (1 або 2 чашки), та необхідну кількість води для приготування еспресо.
Якщо у вас мало часу, але ви не можете відмовитися від задоволення випити гарної кави, ви можете використовувати кавоварку Ariete 1312, також із капсулами ESE. Просто використовуйте спеціальний фільтр, що входить до комплекту постачання, для паперових капсул і насолоджуйтеся гарячим і кремовим еспресо.
Індивідуальний помел
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молоти улюблену суміш кавових зерен прямо вдома, щоб завжди мати свіжу, ароматну та свіжу мелену каву. Ви можете вибрати найвідповідніший вам з 11 ступенів помелу, просто повернувши спеціальний регулятор, що регулює тонкість помелу. Експериментуйте з різним ступенем помелу, щоб зробити еспресо міцнішим і знайти ідеальний баланс між смаком, ароматом і якістю пінки.
Функціональність, керування й досконалість
Цифровий дисплей забезпечує зрозумілий і швидкий інтерфейс, даючи змогу настроювати всі різновиди кави, напоїв на основі молока та навіть чаю, встановлюючи власний профіль на дисплеї.
Устройство Maxi Cappuccino
За допомогою пристрою Maxi Cappuccino можна легко додати молоко для приготування еспресо або кремового капучино для повноцінних сніданків, а також за лічені секунди приготувати гарячу воду для чаю, настоїв і трав'яного чаю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Подача горячей воды | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.63 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое приготовление напитков | американо, эспрессо |
| Автоотключение | Да |
| Бренды | - |
| Входит в комплект | кофеварка, рожок, инструкция |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость для молока | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество чашек готового напитка | 1-2 |
| Контейнер для молотого кофе | Нет |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Материал кофейника | без кофейника |
| Место под фильтр для воды | Нет |
| Объем резервуара для воды | 1.51 л - 2 л |
| Одновременное приготовление 2-х чашек кофе | Да |
| Подача пара | Да |
| Подогрев кофейника / чашек | с подогревом |
| Размеры | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Регулировка крепости кофе | Нет |
| Регулировка напитка | объем напитка |
| Регулируемая высота дозатора / подставки | Да |
| Резервуар для воды | 2 л |
| Съемный заварочный блок | Да |
| Тип | рожковая |
| Тип используемого кофе | зерновой, молотый кофе, чалды |
| Тип фильтра | многоразовый |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 37 199 ₴




