
Кавоварка Ariete 1318 ( 27276 )
12 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M131802AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З кавоваркою Moderna ваш сніданок матиме неповторний смак і стиль.
Стиль і функціональність є двома ключовими характеристиками лінійки Moderna від Ariete, які прекрасно втілені в цій кавоварці. Звивисті лінії, вишуканий дизайн і простота використання роблять цю еспресо-машину обов'язковою для справжніх знавців кави, які вміють оцінити безпомилковий аромат свіжомеленої кави.
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молотити кавові зерна прямо в себе вдома, виділяючи аромат свіжозмеленої кави, готової до перетворення на гарячий, насичений і кремовий еспресо. Машина працює під тиском 15 барів, ви можете приготувати 1 або 2 чашки кави одночасно, а за допомогою спінювача молока ви також можете підготувати спіненене молоко для приготування макіато або капучино.
Свіжомолота кава для справжніх цінителів
Від кавових зерен до улюбленого еспресо за кілька хвилин. Виберіть свою улюблену суміш і насолоджуйтеся кавою, яку ви завжди хотіли мати в себе вдома.
Сніданок Moderna
Асортимент Ariete Moderna був розроблений, щоб поліпшити елегантну кухню з усім необхідним для сніданку: електричним чайником, кавоваркою для еспресо та тостером.
Молочна піна для капучино
Якщо ви не можете обійтися без пінного капучино вранці, кавомашина Moderna зробить кожен сніданок найкращим, про що ви тільки можете мріяти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1080 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Подача горячей воды | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.12 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое приготовление напитков | эспрессо |
| Автоотключение | Да |
| Бренды | - |
| Входит в комплект | кофеварка, темпер, панарело, рожок, инструкция |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость для молока | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество чашек готового напитка | - |
| Контейнер для молотого кофе | Да |
| Материал кофейника | без кофейника |
| Место под фильтр для воды | Нет |
| Объем резервуара для воды | 0.51 л - 1 л |
| Одновременное приготовление 2-х чашек кофе | Да |
| Подача пара | Да |
| Подогрев кофейника / чашек | Нет |
| Размеры | 30.5 x 30 x 30.5 см |
| Регулировка крепости кофе | Да |
| Регулировка напитка | объем напитка |
| Регулируемая высота дозатора / подставки | Нет |
| Резервуар для воды | 0.8 л |
| Съемный заварочный блок | Да |
| Тип | рожковая |
| Тип используемого кофе | зерновой, молотый кофе, чалды |
| Тип фильтра | многоразовый |
| Управление | кнопочное |
Информация для заказа
- Цена: 12 399 ₴







