
Кавоварка Ariete 1389 ( 20489 )
8 431 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138913AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка Ariete 1389 BG — це унікальна техніка в стилі вінтаж. Хочете прикрасити свою кухню брендовою кавоваркою, яка створить незвичайну атмосферу? Зробити подарунок, який оцінять? Ця модель — те, що вам потрібно, вона особлива. Функціональна, проста у використанні та надійна, така кавоварка сподобається будь-якій кавомашині. З нею ви почуватиметеся в затишному кафе. Італійська торгова марка здобула світове визнання завдяки техніці незвичайного дизайну, і ця модель — яскрава представниця продукції бренда.
Все для смачної кави
Купити кавоварку Ariete 1389 BG Vintage — отримати чудову техніку для приготування кави. З її допомогою ви зможете приготувати ароматний капучино. Для цього пристрій обладнали пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть насадку панарело та увімкніть подавання пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дає змогу швидко приготувати напій. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач із двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Піддон для крапель
Доглядати за кавоваркою дуже просто — вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якій ви розмістили кавоварку, завжди залишатиметься чистою. Ця модель важить лише 3,61 кг, тому, якщо любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви можете пити каву, якщо захочете!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Подача горячей воды | Нет |
| Противокапельная система | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое приготовление напитков | эспрессо |
| Автоотключение | Нет |
| Бренды | - |
| Входит в комплект | кофеварка, инструкция |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость для молока | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество чашек готового напитка | 1 |
| Контейнер для молотого кофе | Нет |
| Материал кофейника | без кофейника |
| Место под фильтр для воды | Нет |
| Объем резервуара для воды | 0.51 л - 1 л |
| Одновременное приготовление 2-х чашек кофе | Нет |
| Подача пара | Да |
| Подогрев кофейника / чашек | Нет |
| Размеры | 23 x 28 x 31 см |
| Регулировка крепости кофе | Нет |
| Регулировка напитка | Нет |
| Регулируемая высота дозатора / подставки | Нет |
| Резервуар для воды | 0.9 |
| Съемный заварочный блок | Нет |
| Тип | рожковая |
| Тип используемого кофе | молотый кофе, чалды |
| Тип фильтра | многоразовый |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 8 431 ₴






