
Кавоварка Ariete 1389 ( 26576 )
8 431 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00M138915AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ariete Vintage Espresso — це кавоварка з елегантним і вишуканим дизайном, яка обладнана новітніми технологіями для меленої кави або капсул ESE. Алюмінієвий бойлер потужністю 900 Вт і насос тиску 15 барів гарантують насичений кремовий еспресо з інтенсивним і ароматним ароматним ароматом. Максимальна зручність знімного піддона з неіржавкої сталі та знімного резервуара об'ємом 0,9 л для легкого наповнення. Апарат Maxi-Cappuccino — ідеальний союзник для приготування молочної піни в ідеальному поєднанні з італійським еспресо. Ariete 1389 Vintage має інтелектуальний пристрій очікування, який вимикає живлення після 30 хвилин бездіяльності. Ariete виробляє культові та функціональні продукти: Vintage Line поєднує в собі італійський дизайн із простотою використання, відмітною рисою Ariete, лідера продуктів для сніданку.
З її допомогою ви зможете приготувати ароматний капучино. Для цього пристрій обладнали пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть насадку панарело та увімкніть подавання пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дає змогу швидко приготувати напій. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач із двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто — вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якій ви розмістили кавоварку, завжди залишатиметься чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви можете пити каву, якщо захочете!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Подача горячей воды | Нет |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.69 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Материал кофейника | стекло |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое приготовление напитков | эспрессо |
| Автоотключение | Да |
| Бренды | - |
| Входит в комплект | кофеварка, инструкция, гарантийный талон |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость для молока | Да |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество чашек готового напитка | 2 |
| Цвет корпуса | белый с голубым |
| Контейнер для молотого кофе | Да |
| Место под фильтр для воды | Да |
| Объем резервуара для воды | 0.51 л - 1 л |
| Одновременное приготовление 2-х чашек кофе | Да |
| Подача пара | Нет |
| Подогрев кофейника / чашек | Нет |
| Размеры | 23 x 28 x 31 см |
| Регулировка крепости кофе | Да |
| Регулировка напитка | Нет |
| Регулируемая высота дозатора / подставки | Нет |
| Резервуар для воды | 0.9 |
| Съемный заварочный блок | Да |
| Тип | рожковая |
| Тип используемого кофе | молотый кофе, чалды |
| Тип фильтра | многоразовый |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 8 431 ₴



