
Настільна плита Ariete 1997 ( 26173 )
3 967 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C199700AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індукційна конфорка Ariete розроблена для вашої кухні, але вона також є чудовим універсальним рішенням для інших потреб: на кухні, у кемпінгу та навіть на роботі. Завдяки потужності 2000 Вт вона гарантує ефективне та швидкісне приготування їжі в каструлях діаметром до 28 см. Її розміри та характеристики роблять її ідеальною для місць з обмеженим простором. Вона має 10 рівнів потужності та 5 попередньо встановлених програм для приготування ваших улюблених рецептів одним дотиком до склокераміки конфорки, яку легко мити.
Індукційна конфорка обладнана системою безпеки дітей і автоматичним вимкненням через 2 години, щоб ви могли готувати в безпеці.
Без втрат тепла.
Він підтримує стабільну температуру плити, а склокерамічна плита гарантує рівномірний розподіл тепла. Виберіть якість для сучасного приготування їжі!
Ви можете зробити весь простим дотиком.
Контролює й легко регулює параметри за допомогою цифрового дисплея, що робить приготування більш інтуїтивним і ефективним.
Встановлення: температура до 240°, рівні потужності, попередньо встановлені програми, регульований час до 4 годин і безпека для дітей.
Сумісність.
Одна індукційна конфорка сумісна з каструлями діаметром до 28 см для будь-яких потреб приготування їжі.
Програми.
Виберіть попередньо встановлену програму, ідеальну для приготування вашого рецепта одним дотиком.
Готуйте всюди.
Для кемпінгу, в офісі або на кухні: одна індукційна конфорка адаптується до будь-яких потреб, і ви можете легко брати її із собою куди завгодно.
Легко чистить.
Завдяки склокерамічній конфорці очищення відбувається швидко та легко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.98 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Блокировка от детей | Да |
| Диаметр конфорки 1 | 28 см |
| Диаметр конфорки 2 | - |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Защита от скачков напряжения | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Материал рабочей поверхности | Стеклокерамика |
| Мощность конфорки 1 | 2000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | - |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие крышки | без крышки |
| Наличие решетки | Нет |
| Общая мощность плиты | 2000 Вт |
| Общее количество конфорок | 1 конфорка |
| Объединение зон нагрева | Нет |
| Размеры (ВхШхГ) | 4.5x29x37 см |
| Распознавание посуды | Нет |
| Таймер | без таймера |
| Тип зоны нагрева | индукционная |
| Тип плиты | Индукционная |
| Тип управления | сенсорное управление |
| Функция PowerBoost | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 3 967 ₴





