
Робот-пилосос Dreame Bot X60 Ultra Complete Black (RLX87DE-bl) ( 29755 )
73 159 ₴
- В наличии
- Код: RLX87DE-bl
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робот-пилосос Dreame X60 Ultra Complete — це поєднання інноваційних технологій і потужної продуктивності, створене для бездоганного очищення вашого дому. Завдяки передовій навігаційній системі та здатності долати перешкоди він легко справляється навіть зі складними завданнями, залишаючи після себе ідеальну чистоту. Автономність, інтелектуальне керування та висока потужність забезпечують ефективне прибирання без зайвих зусиль із вашого боку.
Прибирання там, де завжди брудне
Робот-пилосос мийний Dreame X60 Ultra завтовшки всього 7,95 см може прибирати навіть у важкодоступних місцях. Завдяки висувному датчику DToF, його ультратонкий корпус дає змогу легко переміщатися у важкодоступних місцях, куди звичайні роботи-пилососи не можуть дістатися або просто обходять стороною.
Навігація абсолютно нового рівня
Робот-пилосос Dreame обладнаний двома високоточними ширококутними камерами з кутом огляду 120°, що імітує зір людини. Ці камери ідентифікують об'єкти за допомогою візуального розпізнавання та фіксують інформацію навіть для нерівностей землі розміром лише 5 мм. Завдяки алгоритму автономного планування маршруту забезпечується швидка навігація в режимі реального часу, що прискорює процес прибирання багаторазово.
Обхід перешкод різних типів
Робот-пилосос Dreame ідентифікує і уникає дрібних і коротких предметів, як-от карти та кабелі, а також великих, наприклад, диванів. Виявлення плоских аркушів паперу та прозорих пластикових пакетів вирізняється високою точністю.
Точне виявлення забруднень і глибоке очищення
Фронтальна камера робота-пилососа обладнана інфрачервоною підсвіткою, яка допомагає визначати різні типи забруднення, зменшуючи ймовірність помилок, спричинених візерунками на поверхнях, відбиттями та іншими чинниками. Синьо-блакитна підсвітка — допомагає точно визначати різні типи плям і оцінює характер забруднень і динамічно коригує стратегію прибирання.
Пороги та сходи — не проблема
Робот-пилосос обладнаний висувними ніжками та поворотними важелями перед кожним провідним колесом для подолання одношарових ступенів заввишки до 4,2 см і двошарових щаблів заввишки до 8 см. У разі подолання перешкод нижні датчики DToF вимірюють відстань піднятого робота-пилососа.
Щітка DuoBrush для більшої
Щітка DuoBrush для килимів збирає ще більше пилу та сміття з килимів і твердих підлог, зберігаючи водночас 100% ефективність розплутування волосся і шерсті хатніх тварин. Видалення пилу з товстих або довговорсових килимів ще ніколи не було таким простим.
Система RoboSwing: гнучкість і доступ до країв
Робот-пилосос Dreame обладнаний системою RoboSwing, що дає змогу їй висуватися вбік і назад, досягаючи до 4 см за межі корпусу. Це дає змогу прибирати вздовж плінтусів, у кутах і місцях, де часто залишається непомітний бруд. Водночас корпус нахиляється так, щоб забезпечити оптимальний кут контакту. У результаті — чисто в зонах, до яких важко дістатися вручну.
Подвійне всебічне чищення
Саморегулювальні подвійні всебічно очисні насадки для швабри мають конструкцію, що дає змогу нахилятися вгору та вниз у діапазоні 12° (±6°) у всіх напрямках для поліпшення контакту з поверхнею. Така конструкція збільшує тиск на рівні поверхні, забезпечуючи ефективне чищення.
Термооброблення під час вологого прибирання
Термонасадки для швабри використовують спеціальні матеріали для накопичення тепла. Це дає змогу підтримувати температуру насадок вище 40 °C за Цельсієм упродовж мінімум чотирьох хвилин роботи, легко видаляючи оливні або жирні плями.
Самоочисна швабра ThermoHub
Завдяки встановленню системи PTC на пральну дошку система може підвищувати температуру поверхні до 100 градусів Цельсія, забезпечуючи високотемпературне прання насадки швабри. Після очищення температура системи на пральній дошці автоматично знижується до безпечного рівня, перш ніж робот-пилосос покине базову станцію.
Сушіння насадок — без вологи, без запаху
Після завершення циклу миття швабра та пилозбірник сушаться гарячим повітрям. Цей процес усуває вологу, яка має стати джерелом цвілі або бактерій. Регулярне сушіння також продовжує термін експлуатації змінних елементів. Ви не відчуєте запаху в основі навіть після тривалого простою.
Хімічна нейтралізація
Розчин для усунення запаху від хатніх тварин дає змогу легко видаляти різні неприємні запахи після прибирання зони, де найчастіше живуть Ваші хатні вихованці.
Легке прибирання після хатніх тварин
Завдяки інноваційній технології PetZon Cleaning ви зможете ефективно настроїти процес прибирання в зонах, де були ваші домашні вихованці. Ця система дає змогу точно визначити зони, які потребують особливої уваги, і забезпечує ретельне очищення без зайвих зусиль. Більше не потрібно турбуватися про те, що залишилися після тварин шерсті або бруду — технологія забезпечить чистоту та свіжість у кожному куточку вашого будинку.
Голосове керування для зручності прибирання
Завдяки інтеграції з голосовими помічниками, як-от Alexa, Siri або Google Home, можна легко керувати процесом прибирання просто за допомогою голосових команд. Просто скажіть "Ок, Dreame", і ваш пилосос почне працювати, настроюючи режим прибирання відповідно до ваших потреб. Це забезпечує зручність і ефективність прибирання без зусиль.
Повний контроль через програму
Фірмова мобільна програма дає змогу керувати всіма функціями з будь-якої точки світу. Створюйте зони прибирання, винятки, сценарії — все в кілька натискань, адаптивний інтерфейс і підійде новачкам
Швидке заряджання
Багатофункціональна база автовивантаження сміття обладнана сучасною системою швидкого заряджання робота-пилососа. Це дає змогу максимально швидко зарядити Вашого робота-пилососа для подальшого ефективного прибирання.
Підтримка протоколу Matter
Підтримка протоколу Matter дає змогу інтегрувати пристрої вашого розумного дому в єдину екосистему, забезпечуючи безперебійне та злагоджене функціонування. Це неабияк підвищує комфорт і ефективність прибирання, надаючи більше можливостей для автоматизації домашніх процесів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Вес | 17.27 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 4.5 ч |
| Время работы на 1 заряде | 181 - 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 220 мин |
| Высота преодоления порогов | 80 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Емкость аккумулятора | более 5200 мАч |
| Питание | Аккумулятор |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Цвет | Black |
| Комплектация | робот-пылесос с влажной уборкой, мультифункциональная станция с автовыгрузкой мусора, щетка прорезиненная (V-образная) x 2, щетка комбинированная (V-образная) х 2, боковая щетка х 2, пылесборник, HEPA-фильтр х 3, модуль для мытья х2, 8, сменный мешок х 4, |
| Мoдель | X60 Ultra |
| Мощность всасывания | 30000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | нет данных |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 230 мл |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 390 х 425.4 х 498 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | виниловый пол, ворсистый ковер, кафель, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
Информация для заказа
- Цена: 73 159 ₴



