
Соковичавниця Ariete 413 Capri ( 23452 )
5 083 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C04130CAR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смачно та корисно
Дедалі більше людей віддають перевагу здоровому способу життя: приділяють увагу регулярним фізичним навантаженням, намагаються правильно харчуватися та вживати натуральні продукти. Свіжовичавлені соки в помірній кількості — невіддільний пункт у правильному раціоні. У соках, приготованих із фруктів, міститься більше вітамінів, а в овочевих — більше мінеральних речовин. Щоб соки добре засвоювалися, їх необхідно пити за 30-40 хвилин до приймання їжі. Готувати їх потрібно безпосередньо перед тим, як збираєтеся його випити, адже корисні речовини поступово злітаються й сік втрачає свою «корисну здатність». Виняток — сік зі буряка, його потрібно витримати приблизно 2 години в холодильнику. Щоб ви завжди могли приготувати корисний напій для всієї родини, була створена соковичавниця Ariete 173 Centrika Metal, яка впорається з цим завданням за лічені хвилини.
Овочеві свіжовичавлені соки варто пити в помірних кількостях (за винятком соку з томатів), їх можна додавати, наприклад, у яблучний. Вітамінні напої з фруктів із кісточками (сливи, вишні, персика, абрикоса), змішувати з іншими соками не рекомендують, а ось соки з ягід і фруктів із січнями всередині (наприклад, з винограду, яблук або смородини) чудово поєднуються з іншими соками.
Зручна в експлуатації
Ця модель має потужність 700 Вт, що дає змогу їй робити сік із фруктів і овочів швидко та якісно. Корпус її виготовлений із неіржавкої сталі та міцного пластику, тому прилад вирізняється високою надійністю і прекрасною якістю. За один цикл роботи можна приготувати 600 мл соку, який збирається в спеціальному резервуарі. Завантажувальний отвір має діаметр 75 мм, чого цілком досить, щоб помістити в нього ціле яблуко. Щоб поверхня столу завжди залишалася чистою в процесі приготування соку, передбачена система «Антикплі». Прилад має 2 швидкості, щоб ви могли вибрати відповідну для м'яких і твердіших овочів і фруктів. Регулятор розміщується на бічній панелі соковичавниці. Передбачений автоматичний викид м'якоті в спеціальний контейнер, що вміщає до 1.8 л м'якоті.
Стильний і сучасний дизайн соковичавниці від італійського бренда прикрасить вашу кухню. Якщо ви давно мріяли про надійну соковичавницю, то ця модель точно вам підійде.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Нет |
| Реверс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Комплектация | |
| Сепаратор для пены | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Блендер-насадка | Нет |
| Диаметр загрузочного отверстия | нет данных |
| Дополнительно | - |
| Желоб на целое яблоко | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Защита от неправильной сборки | Нет |
| Защита от перегрузки | Нет |
| Капля-стоп | Да |
| Количество скоростей | 1 скорость |
| Цвет | белый с голубым |
| Кофемолка (мельничка) | Нет |
| Насадка для смузи | отсутствует |
| Насадка для цитрусовых | Да |
| Насадка для ягод, томатов, мягких фруктов | отсутствует |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем резервуара для жмыха | нет данных |
| Объем резервуара для сока | без резервуара |
| Размеры | 24.5 х 17.5 х 29 см |
| Сфера назначения | бытовая |
| Съемный контейнер для жмыха | Да |
| Тип соковыжималки | для цитрусовых |
| Управление | Механическое |
| Функция TURBO (самоочистка сита) | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 5 083 ₴






