
Соковичавниця Ariete 413 Positano ( 27312 )
5 083 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00C04130PAR0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужна, тиха та з неповторним дизайном: електрична соковичавниця для цитрусових Vintage надасть вашій кухні ретростиль шеббі-шик, типовий для лінійки Ariete Vintage Line, завдяки міцному металевому корпусу й елегантному хромованому покриттю. Вона постачається з двома конусами для великих і дрібних фруктів: великий конус із неіржавкої сталі ідеально підходить для апельсинів і грейпфрутів, а малий конус має штифт, щоб легко містити навіть найдрібніші фрукти, як-от лимони та лайми. Професійна соковичавниця для цитрусових із важелем регулювання тиску легко подрібнює фрукти та забезпечує професійну якість соку. Носик із неіржавкої сталі з функцією крапля-стоп запобігає втраті соку та забезпечує бездоганне очищення стільниць. Свіжовичавлений апельсиновий сік на сніданок ідеально підходить для отримання заряду вітаміну С, мінералів та енергії!
Апельсиновий сік для підвищення рівня вітаміну С
Склянка свіжовичавленого апельсинового соку вранці дасть вам унікальний заряд енергії, вітамінів і мінералів. Цитрусові багаті на необхідні поживні речовини, щоб правильно почати день. За допомогою електричної важільної соковичавниці Ariete Vintage ви можете приготувати смачний і корисний апельсиновий сік вдома, адже ви вибираєте найкращі, найсолодші та найстильніші фрукти для прямого вичавлювання. Додайте кілька кубиків льоду та чайну ложку цукру або меду для солодкості.
Електрична соковичавниця для цитрусових Vintage постачається з двома конусами, ідеальними для вичавлення навіть найдрібніших цитрусових. Великий конус призначений для вичавлювання апельсинів і грейпфрутів, а менший ідеально підходить для вичавлювання дрібних цитрусових, як-от лимони та лайми.
Отримуйте задоволення, створюючи вдома суміш свіжовичавлених соків на будь-який смак!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Нет |
| Реверс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Комплектация | |
| Сепаратор для пены | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Блендер-насадка | Нет |
| Диаметр загрузочного отверстия | нет данных |
| Дополнительно | - |
| Желоб на целое яблоко | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Защита от неправильной сборки | Нет |
| Защита от перегрузки | Нет |
| Капля-стоп | Да |
| Количество скоростей | 1 скорость |
| Цвет | Желтый |
| Кофемолка (мельничка) | Нет |
| Насадка для смузи | отсутствует |
| Насадка для цитрусовых | Да |
| Насадка для ягод, томатов, мягких фруктов | отсутствует |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем резервуара для жмыха | нет данных |
| Объем резервуара для сока | Нет |
| Размеры | 24.5 х 17.5 х 29 см |
| Сфера назначения | бытовая |
| Съемный контейнер для жмыха | Да |
| Тип соковыжималки | для цитрусовых |
| Управление | Механическое |
| Функция TURBO (самоочистка сита) | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 5 083 ₴








