Завдяки рівномірному розподілу тепла Ariete B-Dry являє собою харчовий дегідратор, який забезпечує випаровування води, зберігаючи водночас рівень мінералів і вітамінів у їжі. Зручний 5 змінний кошик дає змогу одночасно зневоднювати різні продукти. B-Dry дає змогу зневоднювати й, отже, зберігати багато продуктів, як-от фрукти, овочі, гриби, трави та м'ясо, упродовж тривалого часу. Ariete B-Dry — це найкраще рішення для тривалого зберігання продуктів без добавок і консервантів, а також ідеальний продукт для поєднання смаку й аромату зі здоровою кухнею!
Особливості:
Рівномірний розподіл тепла
Підходить для сушіння різних продуктів, як-от фрукти, овочі, гриби, трави, м'ясо
Процедура зневоднення з підтриманням рівня мінералів/ вітамінів
5 змінних кошиків із діаметром кришки 32 см
Кнопка увімкнення/вимикання
Індикатор увімкнення
Прозорі кошики без BPA для контролю процесу сушіння, знімні за висотою, компактні прозорі піддони
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.98 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | нет данных |
| Высота секции | 3.5 см |
| Диапазон мощности | 300 Вт и менее |
| Дисплей | Нет |
| Индикация работы | Да |
| Количество секций | 5 шт |
| Цвет | белый с зеленым |
| Максимальная загрузка | нет данных |
| Материал поддонов | пластик |
| Общий объем | нет данных |
| Приготовление пастилы | Да |
| Прозрачные поддоны | Да |
| Размеры | 32x27x32 см |
| Регулировка высоты поддона | отсутствует |
| Сушка зелени и лекарственных трав | Да |
| Сушка макарон, лапши, теста | Да |
| Сушка орехов | Да |
| Съемные поддоны | Да |
| Таймер | нет данных |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| сушка грибов | Да |
| сушка мяса (вяление) | Да |
| сушка овощей | Да |
| сушка рыбы (вяление) | нет данных |
| сушка фруктов | Да |
| сушка хлеба | Нет |
| сушка ягод | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 347 ₴




