Газонокосарка Bosch UniversalRotak 34-405, 1300 Вт — це надійне рішення для догляду за невеликими та середніми ділянками.
Завдяки ширині косіння 34 см і потужному двигуну на 1300 Вт, вона легко впорається зі щільною травою. П'ятиступенева регуляція висоти (25-70 мм) дає змогу точно настроїти зріз.
Легке транспортування
Ручки для перенесення дають змогу легко транспортувати легкий інструмент.
Приємна та природна поза
Ідеально контрольоване косіння з мінімальними зусиллями. Ручки Bosch ErgoFlex дають змогу косити в положенні, яке зменшує втому рук і спини. Різноманітні ручки регулювання дають змогу налаштувати положення на свій смак для оптимального комфорту.
Гарна збалансованість і невелика вага газонокосарки полегшують роботу з ним і зменшують втому під час тривалого використання.
Оптимальна продуктивність
Енергоефективних двигун забезпечує оптимальну продуктивність.
Швидке й акуратне косіння на краях
Напрямні для трави, призначені для напрямку трави до ножа, дають змогу ефективно косити аж до країв і стін і мінімізують необхідні після цього завершальні штрихи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мульчирование | Нет |
| Объем травосборника | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Боковой выброс | Нет |
| Время заряда аккумулятора на 100% | - |
| Диаметр лески | Нет |
| Диапазон высоты среза | 25 - 70 мм |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Питание | Сеть |
| Задний выброс | Нет |
| Цвет | зеленый |
| Максимальная ширина захвата | 34 см |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Напряжение аккумулятора | Нет |
| Расположение двигателя | - |
| Регулирование длины рукоятки | Да |
| Режущая система | нож |
| Самоходная | Нет |
| Тип аккумулятора | Нет |
| Форма ручки | П-образная |
| Частота вращения | нет данных |
| Частота вращения двигателя | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 6 354 ₴




