
Зарядна станція PowerPlant G36 3072Wh, 3600W (PB931569) ( 29328 )
97 551 ₴
- В наличии
- Код: PB931569
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виберіть рішення PowerPlant G36!
Ознайомтеся з рішенням PowerPlant G36: домашнє накопичення енергії, інтеграція сонячних батарей і бездротова зарядка, що забезпечує надійне енергопостачання для вашого екологічного способу життя!
Прокладаємо шлях до стійкого майбутнього.
Сонячна панель MPPT потужністю 1200 Вт забезпечує безмежну енергію для вашого життя, гарантуючи надійне та постійне джерело енергії для всіх ваших потреб.
Необмежена енергія
Акумулятор G36 має велику ємність 3072 Вт·год, забезпечуючи тривале живлення, що підтримує безперервний потік енергії. Він дає безмежні можливості та захопливі враження для вашого активного способу життя!
Потужна вихідна потужність
G36 забезпечує потужну вихідну потужність 5000 Вт, підтримуючи 99% пристроїв тривалим живленням. Обладнаний інтелектуальним керуванням, він ідеальний супутник для надзвичайних ситуацій і життя поза мережею!
Розумний і зручний
Бездротова зарядка усуває клопоти, пов'язані з заплутаними кабелями, спрощуючи заряджання пристроїв. Відчуйте зручніший і вільніший спосіб життя завдяки бездоганній розумній технології!
Надзвичайно швидке заряджання
Технологія надшвидкого заряджання дає змогу зарядити акумулятор до 80% лише за 1 годину. У поєднанні із сонячною панеллю MPPT потужністю 1200 Вт, це забезпечує безперебійне та надійне електропостачання, здатне задовольнити всі ваші енергетичні потреби!
Довговічний супутник
Акумулятор G36 LiFePO4 має термін експлуатації до 10 років, що гарантує довговічність і надійність. Він забезпечує стабільне енергопостачання для задоволення потреб у тривалому використанні, супроводжуючи вас у кожній подорожі.
Енергетичні системи
Акумулятор G36 має стабілізовану хімічну конструкцію й обладнаний вбудованою системою керування акумулятором (BMS) для регулювання ключових функцій, що забезпечують безпечне, надійне та довготривале використання енергії.
Розумне життя
За допомогою програми PowerPlant можна дистанційно керувати G36, відстежувати рівень заряду акумулятора та споживання енергії в режимі реального часу, а також оптимізувати налаштування заряджання для забезпечення стабільної роботи ваших пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Вес | 35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | нет данных |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 1.8 ч |
| Время зарядки от сети | 2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 1.8 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | 1 х 15 Вт |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/30А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/30A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 3072 |
| Емкость, мА*ч | 853333 |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Цвет | Черный |
| Максимальная входная мощность | 1800 Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 9 шт |
| Переменный ток | 3 х 220-240 В |
| Пиковая мощность | 5000 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Да |
| Популярные бренды | - |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | нет данных |
| Размеры | 510 x 350 x 382 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1200 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, Qi беспроводная |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
Информация для заказа
- Цена: 97 551 ₴
