
Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 45 (0.600.847.A05) ( 25842 )
3 954 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0.600.847.A05
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високошвидкісний двигун потужністю 420 Вт забезпечує потужне, швидке та чисте різання.
Збалансована вага й ергономічний дизайн забезпечують зручність у будь-якому робочому положенні.
Компактна конструкція для зручності керування й контролю.
Полотно завдовжки 450 мм із проміжками між зубами 16 мм для нескладних завдань із підрізування.
Ідеальний інструмент для обрізання низьких чагарників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность двигателя | 420 Вт |
| Особенности | защитный кожух |
| Тип | кусторез |
| Тип питания | Сеть |
| Ширина реза | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 954 ₴




