
Подрібнювач Bosch AXT 25 TC (0.600.803.30C) ( 26323 )
24 342 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0.600.803.30C
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AXT 25 TC — це високопродуктивний, дивовижно тихий садовий подрібнювач, що дає змогу якнайшвидше перетворити садові відходи на багату поживними речовинами скошену траву.
Потужний безщітковий асинхронний двигун потужністю 2500 Вт і унікальна технологія Turbine Cut дають змогу подрібнити гілки завтовшки до 45 мм, жорсткі колючі чагарники та листове сміття.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр веток | 45 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | измельчитель, контейнер, толкатель |
| Мощность двигателя | 2500 Вт |
| Режущий механизм | Turbine-Cut |
| Тип | измельчитель |
| Тип двигателя | Электрический |
Информация для заказа
- Цена: 24 342 ₴









