
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2520WT ( 25403 )
1 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: CH-2520WT
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стиль і надійність
Ультразвуковий зволожувач повітря серії Hawaii Noon — це ідеальне поєднання простоти, надійності й елегантного дизайну. Прозорий світлий тонований резервуар для води та білий корпус надають приладу стильного вигляду, що робить його не тільки корисним для створення комфортного мікроклімату, але й гармонійною деталлю інтер'єру. Це простий, надійний і ефективний прилад, який чудово доповнить будь-який інтер'єр завдяки своєму лаконічному дизайну та компактним розмірам.
Зручне керування
Керування максимально зручне: повертаючи поворотну ручку вправо-вліво, вибирайте інтенсивність зволоження. Натискання на ручку вмикає або вимикає м'яку підсвітку бака.
Просте обслуговування
Резервуар об'ємом 2 літри забезпечує до 10 годин безперервної роботи за продуктивності 250 мл/год. У разі браку води зволожувач автоматично вимикається, гарантуючи безпеку. Верхнє наповнення резервуара водою робить використання приладу неймовірно зручним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 13 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Ароматизация | Нет |
| Озонирование | Нет |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Нет |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | нет данных |
| Автоотключение | Да |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 170 х 254 х 170 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон мощности | 30 Вт и менее |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость резервуара для воды | 1.1 - 2 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | Белый |
| Обслуживаемая площадь | 25 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | Да |
| Регулятор интенсивности испарения | отсутствует |
| Регулятор интенсивности пара | Нет |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 31 - 40 м2 |
| Способ установки | настольный (компактный) |
| Таймер | без таймера |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | ультразвуковой |
| Управление | электронное |
| пульт ДУ | без пульта ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴






