
Планшетний ПК Blackview Tab 10 Pro 8/128 GB 4G Dual Sim Gold (6931548307921) ( 21284 )
9 379 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931548307921
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дизайн
Як завжди чудовий міцний корпус, приємний на дотик і має привабливий вигляд. Корпус із полікарбонату зроблений у сірому, срібному або золотому кольорі, на вибір. Великий дисплей з акуратною рамкою, роз'єми, кнопки та слоти розташовані з урахуванням зручності користувача.
Дисплей
За своєю ціною, апарат пропонує чудову якість зображення. Купуйте Blackview Tab 10 Pro і отримайте чудову живу картинку з яскравими, насиченими кольорами. Крім іншого, планшет Blackview Tab 10 Pro надасть чудову деталізацію і плавність картинки. Про це подбає IPS-матриця з шикарною роздільною здатністю 1200х1920рх і 10.1 дюйма діагоналі. Картинка у форматі Full HD + має чудовий вигляд, як під час гри, так і під час перегляду відео. Також додано продовження стилуса, що розширює функціонал пристрою.
Продуктивність
Blackview Tab 10 Pro, встановлений процесор MediaTek MT8788V у парі з графічним прискорювачем ARM Mali- G72 і 8 ГБ ОЗП дають змогу працювати з різними за вимогами програмами та забезпечують гарну плавність і швидкість. Працює пристрій на ОС Android 11, який надасть впізнаваний і найзручніший інтерфейс.
Акумулятор
Батарея має середню ємність, усього 6580 мА·год, але цього буде досить для тривалої роботи. Опція швидкого заряджання на 30 Вт дасть можливість якнайшвидше відновити енергію.
Камери
Купуйте Blackview Tab 10 Pro і отримайте чудові, для планшета об'єктиви на 13 Мп і 8Мп. Це чудовий показник, який дасть змогу здійснювати відеодзвінки та створювати чудові фото та відео.
Комплектація
кабель USB/Type-C
інструкція
OTG кабель
наушники
блок живлення (9V 2A)
чохол-накладка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Золотистый |
| Операционная система | Android |
| Состояние | Восстановленное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 588 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Графический процессор | PowerVR GE8320 |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Емкость аккумулятора | 6000 мАч - 7999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou |
| Наличие HDMI | Нет |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | без разъема 3.5 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | без стилуса |
| Наличие чехла / защитного стекла | с чехлом |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основная камера | 13 Мп |
| Особенности | - |
| Поддержка SD-карты | до 128 ГБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Процессор | Mediatek MT8788V |
| Разблокировка по лицу | Нет |
| Размер (ВхШхГ) | 243 х 162 х 8.8 мм |
| Разрешение экрана | 1920 x 1200 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview Tab 10 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев | Нет |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 11.0 |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 9 379 ₴





