
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz ( 25469 )
5 827 ₴
- В наличии
- Код: GS25F14
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gigabyte GS25F14 — Потужний ігровий монітор для справжніх геймерів
Остання миля для вашої ігрової системи — монітор Gigabyte GS25F14 є важливою частиною вашої ігрової системи, що допомагає досягти ідеальної синергії між високою продуктивністю ПК і чітким візуальним сприйняттям гри. Завдяки цьому монітору ви зможете повною мірою насолодитися яскравою картинкою і швидким ігровим процесом без зайвої екстравагантності в дизайні.
Основні характеристики Gigabyte GS25F14:
Роздільна здатність Full HD і частота оновлення 144 Гц: максимальна роздільна здатність і висока частота оновлення забезпечують чітке зображення й неймовірну плавність гри.
Час відгуку 1 мс: надшвидкий час відгуку гарантує точне та чітке відтворення кожного руху на екрані, що особливо важливо в динамічних іграх.
Розширене колірне охоплення: з 120% охопленням колірного простору sRGB монітор забезпечує фантастичне кольоропередавання, що дає змогу отримати найкращі візуальні враження від гри.
Еквалайзер чорного: функція Black Equalizer підвищує яскравість і контрастність у темних сценах, даючи змогу розрізняти об'єкти навіть у затінених зонах, водночас не засвічуючи яскраві зони.
Smart OD: технологія Smart OD динамічно коригує параметри Overdrive, зменшуючи шлейфи та перешкоди, що забезпечує виняткову чіткість і плавність зображення.
Додаткові переваги:
Таймер і перехрестя: вбудовані функції таймера та прицілу на екрані дають змогу контролювати час і допомагають підвищити точність прицілювання.
Стабілізатор зображення: Aim Stabilizer зменшує розмиття у разі швидкого руху, забезпечуючи чітку деталізацію для тактичного переваг в іграх.
OSD Sidekick: за допомогою технології Gigabyte OSD Sidekick ви зможете легко настроювати монітор через клавіатуру та мишу, що робить налаштування простим і зручним.
Комфорт і захист зору:
Компенсація мерехтіння: технологія Flicker-Free знижує напругу та втому очей у разі тривалого використання монітора.
Компенсація синього випромінювання: сертифіковані TUV Rheinland режими роботи, які допомагають зберегти зір навіть у разі тривалих сеансів гри або роботи.
Простота та стиль: строгі лінії, акуратне виконання всіх елементів і мінімалістичний дизайн роблять монітор ідеальним доповненням до вашої ігрової станції, поєднуючи стиль і функціональність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 3.11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 556.9х402х179.4 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 18 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 5 827 ₴







