
Крісло для геймерів Hator Darkside 3L Fabric Black (HTC3010L) ( 27299 )
13 019 ₴
- В наличии
- Код: HTC3010L
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло Hator Darkside 3 — чудове рішення для тих, хто шукає поєднання комфорту, витонченого вигляду та надійної конструкції. Мінімалістичний стиль органічно вписується в будь-який простір, а зручність і міцність забезпечують приємний досвід повсякденного використання.
Повністю пофарбований металевий каркас забезпечує максимальну надійність і стабільність, а захисне покриття захищає від корозії, зносу та впливу зовнішніх чинників, гарантуючи довговічність конструкції. Оббивка з високоякісної тканини високої міцності створює комфорт і затишок, а наповнювач із піни високої щільності InfuseFoam забезпечує оптимальну підтримку та зберігає форму навіть у разі тривалого використання.
Подушка для голови з магнітним кріпленням, наповнена піною ChillFoam з ефектом пам'яті, забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Магнітна подушка поперекової підтримки, також преміальної піни з ефектом пам'яті, ідеально прилягає до вигину спини, підвищуючи ергономічну підтримку та неабияк покращуючи комфорт під час тривалих ігрових сесій. Ергономічні 2D-підлокітники дають змогу налаштувати оптимальне положення для рук, а механізм Tilt забезпечує гнучке регулювання нахилу спинки до 170°, сприяючи розслабленню.
Фірмова база Hator із сертифікацією BIFMA, виготовлена з надміцного полімеру, гарантує міцність, надійність і безпеку навіть під час інтенсивних ігрових навантажень. Унікальні 65-міліметрові колеса SoftRide з поліуретановим покриттям забезпечують плавне пересування крісла та надійно захищають підлогу від пошкоджень. Магнітні бічні накладки у фірмовому дизайні легко фіксуються, надаючи стилю та зручності. Посилена п'ятипроменева база з високоміцного пластику та газліфт SGS Class 4 забезпечують стабільність і надійність.
Hator Darkside 3 Fabric поєднує в собі стиль, ергономіку та міцність, створюючи ідеальні умови для роботи, відпочинку або гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Крестовина | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенные механизмы | механизм качания, газлифт |
| Для детей | Нет |
| Каркас | Металл |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 170° |
| Размеры сиденья | 54 х 54 см |
| Размеры спинки | 83.5 х 55 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | с регулировкой подлокотников |
| Регулировка угла наклона спинки | с регулировкой угла наклона спинки |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 13 019 ₴









