
Охолоджувальна підставка для ноутбука ColorWay Cooling Game Pro H1, 10-17" (CW-CGPH1) ( 24758 )
1 239 ₴
- Готово к отправке
- Код: CW-CGPH1
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігрова охолоджувальна підставка для ноутбука ColorWay — стильне й ефективне рішення для користувачів, яким потрібне потужне охолодження під час інтенсивних ігор або роботи. Агресивний геймерський дизайн із червоною підсвіткою надає вашому робочому місцю яскравий характер, а міцна металева решітка гарантує оптимальну циркуляцію повітря.
Два високопродуктивні вентилятори створюють потужний потік повітря, що знижує температуру ноутбука та запобігає перегріванню. Підставка має регульований кут нахилу, що дає змогу підібрати комфортне положення для ігор або роботи й обладнана фіксатором, що утримує ноутбук на місці.
Під'єднання здійснюється через USB, а додаткові порти дають змогу під'єднати периферію без втрати зручності.
Ідеально підходить для ігрових ноутбуків і стане чудовим доповненням до етапу кожного геймера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Воздушный поток | нет данных |
| Габариты | 380х260х30 мм |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Количество выходов USB2.0 | 2 |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 17" |
| Материал | Металл/пластик |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 100х100х30 мм |
| Скорость вращения | 1200 об/мин |
| Тип охлаждения | активное |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴









